Free songs
Home / Deti / Brick by Brick – najlepšie detské centrum
Brick by Brick – najlepšie detské centrum

Brick by Brick – najlepšie detské centrum

Neviete, kam s deťmi cez letné prázdniny? Nemáte toľko dovolenky, aby ste išli so svojimi deťmi na dovolenku k vode? Nič to. Netrápte sa a neobávajte sa toho, že vaše dieťa počas letných prázdnin strávi všetok čas pri počítači. Skúste najlepšie detské centrum na Slovensku – Brick by Brick.

shutterstock_109976480

Čo môžete očakávať od tohto detského centra?

Detský tábor s legom

Novučičké kreatívne centrum pre deti ponúka počas leta denné tábory v spoločnosti hračiek Lego. Čo môžete očakávať od týchto táborov pre deti? Môžete očakávať:

  • metodiku zo Spojených štátov amerických,
  • zábavné a zároveň vzdelávacie aktivity s kockami Lego,
  • celodenný program v spoločnosti tých najlepších školiteľov,
  • najlepšie priestory (s ihriskom a terasou),
  • športové aktivity na ihrisku.

Organizáciu narodeninových osláv

Brick by Brick je najuznávanejšie centrum vzdelávania, o tom niet pochýb.

Ak má vaše dieťa v blízkej dobe narodeniny a neviete, ako by ste zorganizovali oslavu, skúste tento rok využiť služby Brick by Brick, ktoré nemá problém zorganizovať pre vaše dieťa zaujímavý narodeninový program. Narodeninová oslava má vopred stanovený program. Vaše dieťa a jeho kamaráti si užijú niekoľko hodín v spoločností len tých najlepších lektorov. Samozrejme, spoločnosť im budú robiť kreatívne kocky lego. Nebude chýbať ani torta, osvieženie a interiér bude vyzdobený v narodeninovom štýle.

Na Slovensku je množstvo kreatívnych vzdelávacích a zábavných centier. Skúste pre svoje dieťa pripraviť niečo netradičné. Pripravte im skvelé prázdniny, nové priateľstvá a nezabudnuteľný narodeninový zážitok v centre Brick by Brick.

Scroll To Top