Free songs
Home / Tipy & triky / Black Friday na vás čaká na e-shope Dedoles

Black Friday na vás čaká na e-shope Dedoles

História Black Friday sa tiahne až do roku 1929, kedy po svetovej hospodárskej kríze výrobcovia výrazne znížili svoje ceny. Marketingová akcia, ktorá vám ponúkne nekresťanské zľavy, je každoročnou novembrovú tradíciou. Úchvatné kúsky za skvelé ceny nájdete aj na e-shope Dedoles.

O e-shope Dedoles, kde nájdete ekologické darčeky pre svojich blízkych

Niekedy je menej naozaj viac. Honbu za ziskami, poškodzovanie druhých a prírody v hodnotách spoločnosti Dedoles nenájdete. Dedoles sa snaží o presný opak, chce byť vzorom pre ľudí a ďalšie spoločnosti, ktoré sa rozhodnú vydať po rovnakej ceste. Dedoles sa zaujíma o prírodu, spolupracuje len so značkami s podobnou filozofiou, vysádza lesy a zachraňuje včely. Spoločnosť si váži aj svojich zamestnancov. Snaží sa im poskytnúť zmysluplnú prácu, zakladá si na vzťahoch vo firme a na prijatí firemnej kultúry. V internom prieskume sa ukázalo, že atmosféra a kolektív sú na prvých priečkach dôležitosti. Aj preto má Dedoles nízku fluktuáciu zamestnancov.

Hľadajte originalitu a nakupujte darčeky, ktoré potešia

Dedoles je známy svojím originálnym oblečením široko ďaleko. Vo svojom portfóliu ponúka celú škálu rôznych kúskov oblečenia so zaujímavými motívmi, s ktorými bezpodmienečne vyjadríte nielen svoje ja, ale aj vlastný postoj k prírode a k našej planéte.

Dych berúce veselé ponožky čakajú len na vás. Sú od seba síce odlišné, ale spolu tvoria perfektný pár. V širokej ponuke nájdete rôzne pestrofarebné kúsky a celú škálu kreatívnych vzorov. Za ponožkami stojí príbeh. Hovorí o ľuďoch s Downovým syndrómom, ktorí sú odlišní, ale vnášajú do našich životov inú perspektívu a čistejší pohľad na svet. Bez nich by to jednoducho nebolo ono.

Kreatívne tipy na vianočné darčeky

TIP 1: Veselé ponožky Pivo

Veselé ponožky pre milovníkov piva. Pre tých, ktorí milujú nielen jeho chuť na jazyku, ale sú mu oddaní telom, dušou i nohami.

TIP 2: Mikina bez kapucne Cygnus loop

Fascinuje niekoho z vašich blízkych vesmír a jeho záhadnosť? Neváhajte a pozrite sa na portfólio Dedoles, ktoré vám ponúka vysoko kvalitné mikiny s originálnym vesmírnym dizajnom.

Na výber máte celú fúru značiek

Značky známe i neznáme, ktoré vyznávajú podobné hodnoty ako Dedoles. Vyrábajú svoje oblečenie z udržateľných, recyklovateľných a alternatívnych materiálov priateľských k životnému prostrediu. Značky, v ktorých zažiarite a nezaniknete v žiadnom dave. Značky, ktoré zmenia váš outfit na nepoznanie. To všetko vám ponúka e-shop Dedoles.

Už sa nemusíte rozhodovať, či nakúpite podľa svojho vkusu alebo svedomie, Dedoles to vyriešil za vás. Každý jeden darček alebo kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.

Scroll To Top