Free songs
Home / Komerčné články / Aké modely kopačiek pre syna nesmú uniknúť?
Aké modely kopačiek pre syna nesmú uniknúť?

Aké modely kopačiek pre syna nesmú uniknúť?

V športe sa všetko neustále posúva dopredu, a dvojnásobne to platí pre kopačky. Každý rok vychádza nové modely, ktoré boli špeciálne vyvinuté v spolupráci so špičkovými futbalistami. Výrobcovia využívajú moderné technológie a inovácie, aby dosiahli dokonalé kopačky. Vyberte si nové kopačky alebo sálovky, v ktorých hrajú tí najväčší futbalisti.

Messi 16+ – navrhnuté pre toho najlepšie, navrhnuté pre kreatívne hru

Model Messi 16+ dokonale snúbila rýchlosť a kontrolu nad pohybom i balónom. Vznikol v spolupráci s najlepším hráčom všetkých čias – Lionelom Messim. Kopačka má flexibilné zvršok, umožňuje svižné manévre, súčasne bol použitý systém perecut, ktorý uzamkne nohu na svojom mieste.

Kopačky podľa Lionela Messiho

Lionel Messi sa pri návrhu a výrobe modelu Messi 16+ riadil svojimi vlastnými pocitmi a potrebami na ihrisku. Pri svojej hre vyžaduje kopačky, ktoré s ním udrží krok, dokonale mu padnú už od prvého obutie a budú za každých okolností kopírovať jeho pohyb a umožní mu hrať po svojom.

Moderné technológie a inovácie

Kopačky Messi 16 majú ľahký a priľnavý zvršok AGILITYKNIT, ktorý je stvorený pre víťazný herný štýl. Použitý zvršok AGILITYKNIT sa perfektne prispôsobí vašej nohe už po prvom nazutie. Vyhnete sa tak nepríjemnému prvému prešliapnutiu. Kopačky sú navrhnuté pre pevné povrchy.

Kopačky Adidas majú skryté šnurovanie a pre väčšiu rýchlosť a obratnosť sú vybavené vložkami PURECUT. Vďaka podošve SprintFrame nestratíte stabilitu ani vo vašej najvyššej rýchlosti.

Messi 16.1

Model Messi 16.1 sa naopak zameral na absolútnu obratnosť a vyniká výnimočnou konfiguráciou kolíkov, čo umocňuje rýchlosť a stabilitu. Podľa vlastných slov hráča kopačky priľnú k nohe ako druhá koža. Sú ľahké a pevné. Poskytujú podporu pri každom pohybe a manévru hráča a nič tak nestojí v ceste byť úspešný a sústrediť sa na jediné – vyhrať.

Najrýchlejší kopačka Nike

Kopačky Mercurial a jednotlivé modely obúvajú tí najlepší a najrýchlejší futbalisti sveta. Pre konkrétnu predstavu, model Mercurial CR7 Superfly nosí Cristiano Ranaldo, Mercurial Vapor potom Neymar Jr. atď. Prečo sú tak obľúbené, dôvodov je hneď niekoľko.

Kopačky Nike Mercurial sú navrhnuté tak, aby pomohli hráčom udržať na ihrisku maximálnu rýchlosť. Sú tak navrhnuté na báze systému rýchlosti a pri návrhu došlo k vyváženej kombinácii minimalistické konštrukcie, odľahčených materiálov a strategicky navrhnutého trakčného vzorky.

Nike Superfly V

Základom tohto modelu je anatomický tvar. Kopačka dostala konštrukciu Flyknit s lemom Dynamic Fit a vláknami Flywire, ktorá sú zakomponované do šnúrok. To všetko zaistí hráčom perfektné obopnutie okolo nohy. Vďaka tomu topánka padne ako uliata.

Pocit bosé nohy?

Veľa hráčov si zakladá na maximálnom kontakte s futbalovou loptou a chcú ho cítiť priamo na nohe. To kopačky Nike Mercurial Superfly V ponúkajú. Za použitia technológie Nikeskin sa dosiahlo efektu bosé nohy. Odľahčená rebrovaná konštrukcia určená pre väčšiu rýchlosť vytvára trenie potrebné k maximálnemu ovládanie lopty.

Zamerané na rýchlosť

Kopačky Nike Mercurial a ich výrobcovia sa zamerali predovšetkým na rýchlosť, a to nielen na rýchle rozbehnutie, ale aj zastavenie. Preto bola navrhnutý nový trakčný systém s trojrozmerne tvarovanou podrážkou, ktorá je navyše vybavená presne umiestnenými kolíky.

Scroll To Top