Free songs
Home / Komerčné články / 3 super triky, ako si dobiť energiu a mať tak pohodový deň
3 super triky, ako si dobiť energiu a mať tak pohodový deň

3 super triky, ako si dobiť energiu a mať tak pohodový deň

Aj vás to akosi omrzelo v práci a máte pocit, že vaše dni sú nudné, nezaujímavé a potrebujete nejaký impulz? Poradíme vám zopár trikov, ako si dobiť energiu a mať tak pohodový deň.

1. Ráno si doprajte rozcvičku

Chodievate ráno ako mátohy po dome po tom, čo ste sa zobudili až na piate zvonenie budíka? Naučte sa vstávať hneď na prvé zvonenie. Doprajte si minimálne hodinu na prípravu do práce a na cvičenie. Prvé, čo ale ráno rozhodne musíte spraviť, je to, že si ešte predtým, ako si pripravíte kávu kúpenú cez eshop, vypijete pohár čistej vody. Doplníte si tak tekutiny a dodáte telu potrebnú energiu. Skúste pilates, jogu, alebo spravte zopár drepov a klikov. Rozhodne sa ale snažte rozhýbať najmä krčnú chrbticu.

2. Ovocie na raňajky

Bez ovocia by to nešlo. Dajte si namiesto pečiva na raňajky ovocný šalát, poprípade si nachystajte čerstvý smoothie nápoj. Váš žalúdok tým rozhodne neutrpí, ba práve naopak, upokojí sa. Najmä teraz cez leto si môžete dovoliť experimentovať pri výrobe týchto nápojov z ovocia. Široký sortiment čerstvého ovocia vám to umožní. Namiesto lahodnej kávy v kaviarni si skúste občas dať aj takýto ovocný nápoj. Na to sa budou hodit automatické kávovary.

3. „Doprajte si prírodu“

Vychádzky do prírody vám pomôžu dobiť si energiu. Čerstvý vzduch, žiadne automobily, žiadna Wi-fi. Skúste vždy po práci, alebo ak máte čas aj doobeda, tak aj vtedy ísť na prechádzku do prírody. Uvidíte, pomôže vám to.

Scroll To Top