Zmeny v sro

V Komerčné články

Počas vykonávania podnikateľskej činnosti natrafí väčšina podnikateľov na situáciu, kedy je potrebné zrealizovať v spoločnosti určité právne zmeny, ktoré je potrebné nahlásiť aj na obchodnom súde. Či už je potrebné zrealizovať väčšie alebo menšie zmeny, vždy je potrebné vypracovať komplexnú dokumentáciu. Podnikateľ si môže celú agendu spracovať sám, poveriť jej vypracovaním niektorého z pracovníkov, alebo sa môže obrátiť na špecializovanú agentúru, ktorá podľa pokynov podnikateľa vypracuje dokumentáciu a následne zabezpečí realizáciu všetkých zmien v spoločnosti. Odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti je spoločnosť Online Invest s.r.o. sídliaca na Klincovej ulici v Bratislave. Odborný personál vypracuje a pripraví na podpis potrebné dokumenty, ktoré klient podpíše. Potom, ako klient potrebné dokumenty podpíše sú tieto doručené príslušným orgánom. Príslušné orgány zabezpečia zapísanie zmien v prísušnom obchodnom alebo živnostenskom registri a na daňovom úrade.

Zmeny v s.r.o.
Zmeny v s.r.o.

Poplatok za vykonanie zmien závísí od rozsahu realizovaných zmien. Pri vykonaní jednej menšej zmeny (zmena obchodného mena, sídla, vymenovanie alebo odvolanie konateľa, zmena spôsobu konania konateľa, zmena osobných údajov) je účtovaný poplatok 150 €. Poplatok za vykonanie zmien súvisiacich s prvodom obchodného podielu, zmenou predmetu podnikania, prevodu obchodného mena, zvýšenie alebo zníženie vkladu konateľa, úprava výšky základného imania je účtovaný poplatok 220 €.

Pokiaľ nebudete mať dostatočnú finančnú hotovosť na vykonanie týchto zmien môžete využiť pôžičku od spoločnosti Quatro Pôžičky, ktorá je členom Consumer Finance Holding a.s. . Výhodou pôžičky od Quatro je najmä to, že sú dostupné 7 dní v týždni a vybavíte ich kedykoľvek z pohodlia svojej firmy. Stačí kliknúť na quatropozicky.sk, vybrať si výšku pôžičky, dobu splácania, vyplniť formulár a čakať na telefonát od operátora.

 

Zmeny v sro

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu