Zdravé sedenie – prospeje vám viac, ako by ste čakali

V Komerčné články

Sedavý životný štýl priamo nahráva riziku vzniku obezity alebo trvalým problémom s pohybovým aparátom. Naoko pohodlné sedenie väčšinou zaťažuje naše telo viac, ako by sme si mohli myslieť. Ako sa vyhnúť alebo aspoň zmierniť nepríjemné bolesti chrbtice? Tu je odpoveď.

Aktívne sedenie a dynamické podložky sú odpoveďou pre všetkých, ktorí sa vďaka rôznym okolnostiam nedokážu vymaniť z dlhotrvajúcej pozícii v sede. Venujte nepatrný čas svojmu zdraviu, navštívte eshop Dynasit.sk a objednajte si niektorú z podložiek, vďaka ktorej už pre vás nebude sedenie také ako predtým. Nečakajte a sadnite si pohodlne, aktívne a zdravo.

screen-dynasit-sk

Dynasit LIFE

Prvým a základným modelom produktovej rady je podložka Dynasit LIFE. Okrem toho, že táto prvotriedna podložka na stoličku prospieva vzpriamenému držaniu tela pri sedení, je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov, certifikovaných pre používanie v zdravotníctve. Vďaka špeciálnej vložke podporuje odvod pár a nežiadúce nadmerné potenie sedacích častí tela sa tak stane minulosťou.

Dynasit LIFE+

Ak chcete viac, zadovážte si vyššiu radu podložiek s názvom Dynasit LIFE+. Tak ako ich predchodca, aj podložky Dynasit LIFE+ podporujú zdravé sedenie pri zachovaní teplotného a pocitového  komfortu. Od svojho staršieho súrodenca sa tieto podložky odlišujú dvojkomorovým systémom nafukovania, ktoré prospieva dynamike sedenia. Variabilné nastavenie ocení každý náročný užívateľ.

Dynasit COMFORT

Rada COMFORT zohľadňuje požiadavky zákazníkov, ktorí majú problémy v oblasti konečníka, kostrče a reprodukčných orgánov, spôsobené žilovými ochoreniami či úrazmi. Pre tento typ užívateľov je zaťažujúcim aj bežné sedenie, preto sú podložky Dynasit COMFORT vybavené citlivým riešením maximálne prospešným pre problémové partie tela. Príjemným momentom, ostatne ako pri všetkých výrobkoch Dynasit, je možnosť zvoliť si vlastný dizajn či farebné prevedenie výrobku.

Dynasit U

Už samotný názov výrobku napovedá veľa o jeho funkčnosti. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru ocenia tieto podložky najmä tehotné ženy, ženy tesne po pôrode a ľudia tesne po operačných zákrokoch v oblasti konečníka a vonkajších reprodukčných orgánov. Podložk Dynasit U uľavujú od bolestí a napomáhajú spevňovaniu svalov panvového dna pri zachovaní zdravého a vzpriameného držania chrbta. Navštívte stránku Dynasit.sk a vyskúšajte aké to je sedieť zdravo.

Zdravé sedenie – prospeje vám viac, ako by ste čakali

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu