Zakynthos: Raj na gréckom ostrove

V Cestovanie

Grécko je skvelá krajina na dovolenku – ich pomalý životný štýl, skvelé jedlo, krásna príroda a čarovné pláže sa postarajú o to, aby ste na to nikdy nezabudli. Horšie by to bolo, keby ste tam mali žiť – Gréci majú na všetko čas, nikam sa neponáhľajú, a keď vám sľúbia, že niečo urobia dnes, urobia to o tri dni po tom, čo im to trikrát pripomeniete. Ale Grécko a dovolenka? Skvelá kombinácia.

Grécke ostrovy 

Grécko ma 1200 – 6000 ostrovov. Ak vás udivuje takáto veľká odchýlka, nie je to kvôli tomu, že by ich Gréci boli leniví spočítať, ale je to kvôli definíciám, ktoré hovoria o tom, čo ostrov ešte je a čo už nie je. Nájdete tu naozajstné skvosty – Rhodos, Kréta, Kos, Mykonos alebo aj jedinečný Zakynthos, ktorý sa radí k miestam, ktoré musíte navštíviť, nech sa deje čokoľvek.

Zakynthos a jeho krásy

Ak chcete Zakynthos navštíviť, keď tam nie sú davy turistov a preplnené pláže, určite sem zavítajte koncom septembra, začiatkom novembra – je tu stále dosť teplo, podnikatelia sú ochotní s vami zjednávať ceny a je tu málo ľudí. Vďaka tomu si môžete vychutnať jednu z najkrajších pláží na svete – Navagio beach – bez toho, aby ste sa tam museli pretláčať s inými ľuďmi. Zakynthos však nie je iba o tejto pláži, pozrite sa na video, čo všetko tu na vás čaká.

Zakynthos: Raj na gréckom ostrove

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu