Začínate podnikať. Ako ušetriť na nájme priestorov?

V Komerčné články

Začali ste podnikať lenže kancelárske priestory majú tak vysoké nájmy, že sa vám zatiaľ nepodarilo kúpiť nehnuteľnosť, v ktorej by boli vaše kancelárie? Pri pohľade na faktúry za nájom vám až vlasy šedivejú? Chcelo by to navrhnúť riešenie ako ušetriť na horibilných nájmoch za priestory. Čo tak skúsiť niečo iné? Niečo, čo v minulosti mal málokto, zato dnes to mnohí podnikatelia využívajú. Už vás nebudeme ťahať za nos, prezradíme vám riešenie, ktoré bude výhodné aj pre vás.

shutterstock_92845171

Sídlo spoločnosti

Ak nedisponujete nehnuteľnosťou, poprípade by ste chceli zmeniť vašu doterajšiu adresu vášho sídla na lukratívnejšiu, tak sa obráťte na sidlo-firmy.sk, ktorí majú na výber zo šiestich lukratívnych adries v Bratislave. Prenajatím takejto nehnuteľnosti získate na lukratívnosti. Viete, že v Bratislave a v jej okolí sa sústredí čo najviac zákazníkov s plnými vreckami? Tak prečo to nevyužiť a nezískať na svoju stranu viac zákazníkov. Konkurencia môže na vás len zuby ceriť. Exkluzívne sídlo spoločnosti získate jedine od sidlo-firmy.sk!

Zatiaľ riadite svoju firmu z domu? Čo tak si skúsiť prenajať virtuálne sídlo firmy?

Virtuálne sídlo firmy

Pre vysoké nájmy sa vám oplatí prenajať si virtuálne sídlo firmy za nízku cenu. Ušetria vám preplnené schránky, riadia vám korešpondenciu a dokonca viete čo? Ponúkajú vám možnosť prenajať si reprezentatívne zasadacie priestory. Konečne máte možnosť a miesto vzdelávať svojich pracovníkov. Akou formou ich ale vzdelávať?

Vzdelávanie na interaktívnych tabuliach

Chcete modernejšie formy vzdelávania, nielen klasické kreslenie a písanie po tabuli? Ostaňte pri tabuli, ale nie hocijakej! Ostaňte pri moderných interaktívnych tabuliach. Zabezpečíte svojim zamestnancom lepšiu formu vzdelávania. Ovládate ich perom alebo prstom a všetko čo k tomu potrebujete je projektor a notebook. Nikdy to nebolo ešte také jednoduché!

Začínate podnikať. Ako ušetriť na nájme priestorov?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu