Vyhrajte s mobilným losom rozprávkový majetok!

V Komerčné články

Aj vy máte radi zábavu, pri ktorej môžete získať aj niečo viac ako len dobrý pocit? Potom by ste mali zaostriť svoje zmysly na MOBILOS, novú výzvu pre tých, ktorí chcú pokúšať svoje šťastie po novom!

Správne využité vedomosti s dávkou šťastia sú zaručeným receptom na šťastie v živote. Pokúste sa svoje draho získané vedomosti zúročiť aj prostredníctvom MOBILOS, novej vedomostnej hry, ktorá ponúka šancu jednoducho a rýchlo vyhrať až 100 000 €. Stieracie žreby Mobilos sú jedinečné v tom, že každý žreb drží jeho majiteľa v hre. Moc magického čísla tri funguje aj v tomto prípade – ak nájdete tri zhodné finančné hodnoty, ihneď viete o čo hráte. Ak po zotretí natrafíte na tri zhodné symboly žrebovania, váš žreb postupuje do pravidelného týždenného žrebovania o 250 €.

shutterstock_225827311

Ako na to?

Je to celkom jednoduché. Mobilnú aplikáciu Mobilos si stiahnete do svojho telefónu alebo smartfónu rovnako, ako ktorúkoľvek inú aplikáciu. Od rozprávkovej výhry vás potom delí už len päť krokov. Najskôr sa dozviete jednoduchú vedomostnú otázku, potom si vyberiete žreb. Je to ako v živote – čím viac dáte, tým viac môžete pomocou stieracích losov získať. Za 50 centov máte šancu vyhrať 25 000 €, za 2 € až o 15 000 € viac! Následne si zvolíte číslo žrebu a za žreb zaplatíte z vášho hráčskeho konta alebo prostredníctvom SMS. Ďalej je to už zábava – prstom zotriete svoj los a ak na ňom nájdete tri zhodné symboly, ste takmer za vodou. Po správnom zodpovedaní záverečnej otázky okamžite získate výhru a môže sa začať tá správna fiesta.

Obmedzenia, ktoré vás neobmedzujú

Jednou z nesporných výhod mobilnej aplikácie Mobilos je možnosť nastavenia týždenného limitu na SMS platby do hry. Okrem toho aplikácia ponúka aj zavedenie denného limitu s maximálnou hranicou 15 €, ktorá umožní komfortné hranie, ktoré bude mať hráč pod kontrolou. Každá zábava by mala mať rozumné hranice, ich nastavenie je teraz celkom vo vašej réžii. Využite to!

Notárska záruka

Je nevyhnutné dodať, že hra plne podlieha súhlasu notára. Hoci ide o žreby online, celá ich emisia je vydaná v jednom čase pod notárskym dohľadom. Pri vydávaní žrebov sú finančné výhry rozdelené na jednotlivé žreby a od momentu ich vydania sa už výška ani druh výhry nedá zmeniť. Pre hráča to znamená, že jeho žreb v sebe nesie alebo nenesie výšku výhry už predtým, ako si ho hráč vybral. Na čachre tu teda nie je priestor.

Zneužitie nehrozí

Proti zneužitiu konta hráča inou osobou má v sebe aplikácia zabudovanú účinnú ochranu. Na hranie hry nie je potrebná registrácia, stačí použiť mobilný telefón – základným prihlasovacím údajom je telefónne číslo hráča. Výbornou vecou je, že hráčske konto aj aplikáciu je možné zabezpečiť pomocou vlastného 4- miestneho PIN kódu. Hranie bude tak vecou len vašou záležitosťou a nikoho iného.

Vyhrajte s mobilným losom rozprávkový majetok!

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu