Viete, aké bývanie letí v roku 2015?

V Bývanie

K eď si zariaďujete bývanie, snažíte sa vždy vybrať zariadenie podľa toho, čo je trendy v daný rok. Výhodou však je, že ak vaše zariadenie bytu ostane rovnaké aj pár rokov, nikto vám nepovie, že je nemoderné. Nábytok a dekorácie nie sú zvoncové gate, aby vám niekto hovoril, že toto sa už nenosí. Ak si zariaďujete bývanie práve teraz, máme pre vás niekoľko tipov, čo je trendy v roku 2015. Ak si ho práve teraz nezariaďujete, čítajte ďalej a inšpirujte sa tiež, drobný facelift domácnosti podľa súčasných trendov nie je nikdy na škodu.

Čo je trendy v roku 2015
Čo je trendy v roku 2015

Aký materiál vybrať?

Rok 2015 je význačný dvomi zaujímavými kombináciami prvou je drevo a kameň, druhou opäť kombinácia dreva tentokrát s kovom. Aké odtiene dreva ale odporúčajú špičkoví dizajnéri? V kurze je recyklované svetlé, morené drevo a taktiež aj exotické druhy dreva. V prípade kovov je najväčším lákadlom roku 2015 meď resp. kovy s medenou farbou, ktoré vlejú do vašich domovov príjemné hrejivé teplo, musíte však dávať pozor, aby ste to s týmto kovom neprehnali, pretože všetkého veľa škodí.

Zlato je po medi ďalším kovom v poradí, ktorým nič nepokazíte, práve naopak – dodáte príbytku luxusný nádych. Samozrejme, ani v tomto prípade to nesmiete prehnať. Kombinácia tmavého exotického dreva s blyštivým zlatom, pohladí  a zaujme nejedny oči. Kameň zastupujú obľúbený biely mramor a granit. Skúste vytvoriť za pomoci týchto materiálov nádherné veľkolepé industriálne priestory, ktoré sú výnimočné svojim minimalizmom, veľkým priestorom a kombináciou rôznych štýlov.

Aké farby sú trendy?

Farbou roka bola dizajnérmi zvolená vínová farba, ktorá pôsobí luxusne a elegantne. Farby, ktoré roku 2015 tiež diktujú trendy, sú horčicová, všetky odtiene fialovej, ružová a sýto modrá. A dokonca aj zelená. Ale trochu trochu inak zelená, ako by ste si mohli myslieť – sú ňou rastliny. Rok 2015 sa teší z návratu prírody do interiérov. Rastliny vdýchnu vášmu bývaniu  škandinávsky feeling a nemusíte nimi vôbec šetriť. Nebojte sa ako pri medených dekoráciách a doplnkoch, že to môžete s rastlinami prehnať.

Kombinujte štýly

Nebojte sa kombinovať dva rôzne štýly – moderný nábytok s klasickými doplnkami alebo opačne. Práve kombináciou moderného a retro štýlu dosiahnete výnimočný priestor. Tak ako v móde sa dnes kombinuje nekombinovateľné – šaty a tenisky, tak isto sa aj pri zariaďovaní bývania kombinujú zdanlivo nekombinovateľné veci – skombinujte starú ošúchanú komodu po starých rodičoch s modernými stoličkami a barokovou posteľou. Nebojte sa toho, dnešná móda praje odvážnym. Okrem štýlov kombinujte aj rôzne vzory, materiály, buďte aj vy odvážny a dodajte svojmu interiéru jedinečný štýl.

Viete, aké bývanie letí v roku 2015?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu