Veľký návrat legín

V Móda a krása

Nikto nemôže módu vytvárať a navrhovať donekonečna niečo nové. Dalo by sa povedať, že všetko tu už pravdepodobne bolo. No a preto rok čo rok sa do módy vracajú nové prvky a kúsky odevov, ktoré sú známe skôr starším ročníkom. No verili by ste tomu keby sme vám povedali, že dnes nosíme odev, ktorý bol hitom 80. rokov?

Návrat legín
Návrat legín

A predsa je tomu tak, pretože legíny sa dnes opäť vracajú do módy a zažívajú svoj veľký comeback. A tak sa tento napohľad jednoduchý kúsok oblečenia znovu začal ukazovať v uliciach na obyčajných ženách, ale znova mu podľahli aj svetové celebrity. Skrátka a dobre, legíny sa dajú nosiť na milión spôsobov. Či ste športový typ, elegantný,máte radi pohodlie, ležérnosť ale radi aj oslňujete, tak je potom tento kúsok oblečenia pre vás ako stvorení. Skvele sadnú ženám a slečnám a aj keď postavu dokonale obopínajú, nezvýrazňujú jej nedostatky.

V osemdesiatych rokoch boli obľúbeným a prevládajúcim módnym hitom. Vtedajšie slečny ich nosili s vyťahanými svetrami, oversize pulóvrami a voľnými tričkami. A prečo sa tento pre niektorých úbor na jogu stal takým hitom? Pretože to naozaj vychádza z toho účelu na, ktorý boli legíny určené. Pred 30 rokmi sa cvičenie stalo akýmsi životným štýlom. Jednoducho povedané kto necvičil nebol nikým. A je teda jasné, že z telocviční, fitiek a posilňovní bol len malý krôčik do ulíc, a tam sa zrodila ich sláva. Avšak tie legíny ako ich poznáme dnes sú omnoho štýlovejšie ako tie z rokoch osemdesiatych. V tomto období sú úzke, priliehavé nohavice jednoducho „IN“ a tak nesmú chýbať ani vo vašom šatníku. Dnes sa legíny kombinujú omnoho nápaditejšie ako kedysi. Legíny však už nie sú iba v nudných tmavých farbách ako čierna, tmavo hnedá atď. Dnes dostávajú priestor aj výraznejšie farby, no pozor! V prípade, že si zvolíte takýto výraznejší kúsok, vrch by mal byť jednofarebný a nijako inak výrazný.

Veľký návrat legín

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu