Veľkonočné priania

V Komerčné články

Rok sa s rokom zišiel a ani sme nenazdali a Veľká noc je už za nami. Ako každý rok, aj tento rok sme si mohli užiť pár dní voľna, načerpať nové sily do ďalších dní a dnes už väčšina z nás opäť sedí vo svojej kancelárií a naplno pracuje. Vrátiť sa po pár dňoch voľna do práce je príjemné, pretože človek je oddýchnutý, plný novej energie a svoju prácu môže vykonávať s väčším odhodlaním.

Vráťme sa ale späť k Veľkej noci. Viete vôbec prečo slávime Veľkú noc? Veľká noc má svoje korene v kresťanskej tradícií. Veľkonočné trojdnie začína Zeleným štvrtkom, dňom ustanovenia sviatosti kňazstva. Nasleduje Veľký piatok, deň umučenia a ukrižovania Ježiša Krista a vigília Bielej soboty, kedy Ježiš Kristus porazil smrť a vstal zmŕtvych. Najväčším sviatkom je Veľkonočná nedeľa, ktorá je v kresťanskom vnímaní oslavou Zmŕtvychvstania Ježiša Krista, najväčšieho sviatku kresťanov.

K Veľkej noci neodmysliteľne patrí aj Veľkonočný pondelok spojený s oblievačkou a šibačkou, ktorý už ale nie je považovaný za kresťanský sviatok, ale za pohanský zvyk.

V tomto období ľudia často vyhľadávajú Veľkonočné priania, ktoré by prostredníctvom SMS správy poslali svojim blízkym. Veľkonočné SMS priania milo potešia Vašich blízkych. Keďže Veľká noc je spojená aj s príchodom jari Veľkonočné SMS priania posielané našim blízkym sa môžu niesť nielen v duchu kresťanskom, ale aj v spojitosti s prichádzajúcou jarou, kedy všetko okolo nás rozkvitá a prebúdza sa k novému životu.

Vyberte si aj Vy Veľkonočné SMS prianie a potešte niekoho z tých, na kom Vám záleží!

Veľkonočné priania
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu