Na Valentína overenú klasiku: Čokoládu, kyticu ruží či parfum

V Sex a vzťahy

Ak riešite valentínske prekvapenie na poslednú chvíľu, nemusíte panikáriť. Niekedy sa totiž stačí spoľahnúť na rokmi overenú klasiku. Čo teda veľmi ľahko zoženiete a zároveň tým svoju polovičku určite potešíte?

Kytica ruží

Veľká kytica ruží je nesmrteľnou klasikou, ktorá poteší každú ženu. Ruže totiž všetci vnímajú ako symbol lásky, ktorým milovanej osobe poviete, ako veľmi ju ľúbite. Červené ruže to vraveli v minulosti, a dnes to nie je inak. Hoci je kytica ruží stávkou na istotu, nemusia byť pre vás jedinou možnosťou. Svoj darček totiž môžete ešte vyšperkovať. Ak je vaša polovička fanúšičkou iného druhu kvetov, siahnite radšej po tých. Ukážete tak, že ju poznáte a viete, čo má rada.

Čokoláda

Sladkým prekvapením určite nič nepokazíte. Či už siahnete po krabičke bonboniéry alebo klasickej čokolády, nezabudnite, že by mala byť kvalitná. Neodmysliteľnou súčasťou je pri tejto príležitosti  elegantné či netradičné balenie s venovaním. Skvelým tipom na Valentína je ručne robená čokoláda so zaujímavým zdobením alebo gravírovaním. Aj na Slovensku nájdete šikovných čokoládových majstrov, u ktorých nájdete to, čo vašu priateľku či manželku zaručene poteší.

Parfum

Darovať parfum je skvelá voľba, ak chcete žene preukázať svoju náklonnosť. Po tejto možnosti by ste však mali siahnuť len v prípade, že vkus svojej polovičky naozaj dobre poznáte. Vybrať tú správnu vôňu je ťažké aj pre seba, nieto ešte niekomu inému.

Kniha

Ak má vaša partnerka vášeň pre knižné príbehy, nenájdete pre ňu lepší darček ako práve knihu. Obdarujete ju tak dvakrát – keď dostane knihu a keď sa bude môcť do príbehu zahĺbiť. Ak je navyše pravou knihomoľkou, určite ju nadchne aj tričko ši hrnček s citátom z obľúbenej knihy.

Šperky

Síce sa vraví, že krásna žena nepotrebuje ozdoby, žiadna neodmietne vkusné šperky. Rovnako však ako v prípade parfumov, tak aj pri výbere šperkov by ste mali poznať vkus vašej partnerky. Zistite ešte pred nákupom, či uprednostní drobný nenápadný prívesok alebo radšej niečo väčšie, a o príjemný darček tak máte postarané.

Foto: Unsplash

Na Valentína overenú klasiku: Čokoládu, kyticu ruží či parfum

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu