Uľahčite to vašej pleti a doprajte jej prírodnú kozmetiku

V Komerčné články

Organizmus v dnešnom svete bojuje s mnohými nástrahami v podobe znečistenia životného prostredia alebo výrobkov plných chémie. Ak nežijeme na okraji lesa ďaleko od mestského ruchu a smogu, podpisuje sa to na nás. Špeciálne príbehy by vedela rozprávať naša pokožka, ktorej často ubližujeme nezdravou životosprávou a používaním umelých kozmetických výrobkov plných parabénov a farbív. Ako to zmeniť? Obráťte sa späť k prírode.

obr3

Nemusíte sa však hneď sťahovať na vidiek. Stačí opatrnejšie vyberať nielen to, čo zjete, ale aj čím sa umývate a ošetrujete si pleť. Výbornými pomocníkmi v kozmetike sú prírodné produkty s arganovým olejom. Čistý arganový olej nazývaný tiež marocké zlato, je výbornou náhradou hydratačných krémov, ale pre staršie dámy aj krémov proti vráskam. Namiesto niekoľkých produktov tak stačí používať jeden, v podobe stopercentného čistého arganového oleja, pripravovaného v súlade s ekologickým hospodárstvom.

Na pleť má takýto olej silne revitalizačné účinky kvôli vysokému obsahu vitamínu E. Chráni ju proti voľným radikálom, vyživuje ju do hĺbky a hydratuje, takže pleť je pri pravidelnom používaní hebká a zároveň matná. Olej je totiž nemastný, a zároveň znižuje tendenciu pleti produkovať viac mazu, než potrebuje. Zbohom šupinám a podráždeniu pleti, dokáže pomôcť dokonca aj v prípade kožných chorôb!

Rôzne výrobky z arganového oleja sú potom už len čerešničkou na torte: čistiace mydlá či tuhé vlasové šampóny vyrobené pod najprísnejším dohľadom certifikačných orgánov, ktoré kontrolujú výrobu prírodných kozmetických produktov. Najsilnejší ale ostáva arganový olej vo svojej prirodzenej podobe, lisovaný za studena bez použitia chemickej extrakcie. Tým sa zachováva v tomto elixíre mladosti maximum vitamínov a účinných látok.

Uľahčite to vašej pleti a doprajte jej prírodnú kozmetiku

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu