Trápia vás lupiny? Takto im predídete

V Móda a krása, Vlasy, pleť a telo

Azda každá žena túži mať zdravé krásne vlasy bez lupín. Bohužiaľ lupiny trápia každú druhú, pričom stačí len vedieť základné pravidlá, ako sa starať o vlasy a lupinám sa vyhnete. Ak si chcete kúpiť kvalitný šampón, odporúčame vám Nizoral. Ten zrieďte s troškou vody, pomiešajte a potom aplikujte na mokré vlasy.

Žiaden fén

Väčšina žien si svoju korunku krásy umýva tesne predtým, ako vycestuje do práce, na stretnutie alebo na inú spoločenskú udalosť. Pochopiteľne, chceme mať čerstvo umyté vlasy. Viete ale, že fénovanie vaše vlasy poškodzuje? Radšej si vlasy umyte minimálne dve hodiny pred odchodom. Vlasy za ten čas prirodzene uschnú a vy ich tak nebudete trápiť príliš horúcim vzduchom z fénu. Nebudú vám elektrizovať, budú jemné a poddajné. A hlavne – nevysušíte vlasovú pokožku, čím predídete vzniku lupín.

Hydratácia pokožky

Predísť lupinám môžete aj tým, že si budete vlasy a vlasovú pokožku pravidelne hydratovať. Odporúčame robievať si pravidelne domáce masky – z vajíčok, olivového oleja alebo smotanového jogurtu, ktorý je mimochodom najlepší pri boji s lupinami. Krúživými pohybmi ho naneste na vlasovú pokožku a nechajte ho tak 15 – 20 minút pôsobiť.

Ak chcete vlasy bez lupín, je nutné, aby ste si vždy vyberali len kvalitnú vlasovú kozmetiku. A ešte nezabúdajte používať žihľavový šampón.

Trápia vás lupiny? Takto im predídete

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu