Temperament Španielska alebo romantika na Cypre

V Cestovanie

Grécko patrí už desaťročia k obľúbeným dovolenkovým destináciám. Ak aj Vy dávate prednosť rokmi overenej klasike potom je dovolenka v Grécku jednoznačne správnou voľbou.
Užite si pohostinnosť Grékov, nechajte sa zlákať ich rytmom života. Príroda Vám ponúka priezračné more a nádherné piesočnaté pláže ale aj horské masívy a rieky plné života.. Nechajte sa uchvátiť antickými stavbami a spletitou históriou, ktorá je opradená bájami.

Ak chcete tento rok navštíviť a spoznať novú krajinu dovolenka v Španielsku by mohla byť tá pravá. Španielsky temperament v spojení s nádhernou prírodou a priezračným morom Vám vyrazí dych. Podnebie je v letných mesiacoch veľmi teplé ale dovolenka v Španielsku je vhodnou voľbou aj v máji či septembri. V týchto mesiacoch je počasie stále veľmi príjemná, avšak teploty nie sú takou záťažou pre náš organizmus. V Španielsku Vás čaká bohatá gastronómia a výborné vína. Možnosti ubytovania sú taktiež široké od luxusných hotelov a apartmánov až po veľmi obľúbené kempy. Ak ste milovníkom športov môžete si vybrať z množstva vodných športov ale aj turistika a cyklistika sa tešia veľkej obľube.

Obľúbených destinácií je veľa avšak najznámejšie sú Kanárske ostrovy so zelenými palmami, najmä Tenerife, Fuerteventura či Gran Canaria. Ak sa na dovolenke chcete jednoznačne zabaviť a oslavovať Ibiza je to pravé. Tento ostrov je známy ako centrum zábavy, navštevujú ho predovšetkým mladý ľudia, ktorý sa chcú najmä baviť.

Ak si chcete vychutnať romantiku vo dvojici vyskúšajte dovolenku na Cypre. Tento dovolenkový raj je známy vďaka svojej histórií a nazýva sa tiež ostrovom lásky, keďže sa podľa starovekých gréckych bájí práve tu narodila bohyňa lásky Afrodita. Príjemné dovolenkové počasie je na Cypre už od apríla až do novembra. Okrem nádherných a priezračným morom obmývaných pláží táto krajina ponúka aj bohatú históriu, ktorú tvoria grécke a rímske chrámy, križiacke hrady a byzantské kostoly. Zaľúbenci si nájdu množstvo romantických zákutí a piesočnatých zátok. Veď práve na tento ostrov Afrodita priniesla život, lásku a vášeň.

Temperament Španielska alebo romantika na Cypre

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu