Svetové hodinky

V Komerčné články

Poďte sa spolu s nami pozrieť do sveta módy, v ktorom sa svetoznámy návrhari dokázali  presadiť nielen vďaka krásnym kúskom dámskeho a pánskeho oblečenia, ale aj vďaka doplnkom, medzi ktoré patria ukazovatele čas – hodinky. Čas je v dnešnej dobe veľmi dôležitý, a preto je dobré mať hodinky nablízku v každej chvíli.

Hodinky Emporio Armani
Hodinky Emporio Armani

Prvou z módnych ikón, ktoré si predstavíme je predtaviteľka dámskej módy zo Spojených štátov amerických – Donna Karan, ktorá dobýva módne móla v New Yorku i po celé roky. Prvé hodinky tejto svetoznámej návrhárky boli predstavené v roku 1989 pod skratkou DKNY. Elegancia, jednoduchosť, prvotriedne spracovanie a neodolateľný dizajn, tak by sa dali charakterizovať luxusné hodinky DKNY, ktoré sú navrhované nadčasovo s použitím najkvalitnejších materiálov a kryštálov. Bližšie informácie a široký sortiment hodiniek DKNY nájdete TU.

Ďalšou módnou ikonou je bez pochýb taliansky módny návrhár Giorgio Armani. Okrem tvorby módnych kúskov sa venuje aj navrhovaniu vlastnej kolekcie hodiniek pod značkou Emporio Armani. Hodinky z  tejto kolekcie sa často označujú aj ako šperk patriaci medzi časomerné klenoty. Luxus a prvotriedna kvalita sú poznávacími znakmi hodiniek Emporio Armani. Ak aj vy túžite po týchto skvostných hodinkách navštívte online obchod delux.cz, v ktorom ich zakúpite za výhodné ceny!

Poslednou módnou ikonou, ktorá sa preslávila nielen na módnom móle je aj vo svete hodín je ameriký návrhár Tommy Hilfiger, ktorý prináša dva základné typy hodín. Hodinky Tommy Hilfiger vynikajú jednoduchosťou, kvalitou a dizajnom. Lacnejšie modely určené na bežné denné nosenie a šport, a luxusné hodinky vhodné na spoločenské podujatia. V rôznych farebných prevedeniach pre mužov i ženy ich zakúpite na delux.cz!

Prajeme Vám príjemný nákup!

 

 

Svetové hodinky
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu