Sú korzety opäť v móde?

V Komerčné články

V minulosti korzety nosili hlavne urodzené dámy a kvôli kráse boli ochotné trpieť. Dnes korzety hlásia návrat a sú rozhodnuté určovať trendy. Je tu však jeden rozdiel – dnešný korzet vás urobí krásnou, ale nebudete pri jeho nosení trpieť. Najnovšie modely korzetov vám pridajú sexepíl, ale zároveň myslia na vaše pohodlie a zdravie. Už nemusíte zadržať dych pri obliekaní korzetu. Trýzneniu kvôli kráse odzvonilo.

Top s korzetovým strihom
Top s korzetovým strihom

Hoci sú korzety v móde a určujú trendy, na pracovný pohovor ich rozhodne neodporúčame. Ak chcete očariť vášho budúceho zamestnávateľa, nebojte sa staviť na klasiku. Hoci klišé „v jednoduchosti je krása“ je miliónkrát prevarené, stále v sebe skrýva najväčšiu múdrosť a pravdu z oblasti módy. Na prvý pohovor Vám odporúčame obliesť si blúzku a sukňu. Blúzka vás urobí šarmantnou, príťažlivou a sebavedomou. Navyše si váš budúci zamestnávateľ nebude myslieť, že si dokážete obliecť iba vyzývavé oblečenie a nič viac.

Ak si chcete na pohovor obliecť šaty, odložte ich. Existuje veľa vhodnejších príležitostí, kde v nich môžete zažiariť. Plesová sezóna čaká na váš triumfálny príchod v šatách, ktoré nemusia byť ani utkané z jahodovej peny, aby ste sa stali kráľovnou parketu. Dôverujte vášmu ženskému inštinktu a oblečte si na tú-ktorú príležitosť to, čo vám našepkáva. Nesklame vás.

Sú korzety opäť v móde?
5 (100%) 3 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu