Starajme sa o záhradu

V Komerčné články

Leto už skončilo a jeseň dáva najavo rastlinám, ale aj nám, že je čas pripraviť sa na zimný odpočinok. To však neznamená, že aj my zalezieme do postele, ako medveď do brlohu a prespíme všetky chladné mesiace.

Škoda, no u nás to proste takto nefunguje. Pracovať musíme aj v zime, no o to viac by sme mali dbať o naše okolie. Práve záhrada nás napĺňa pokojom, a tak by sme sa o ňu mali aj starať. Nestačí občas poliať kvety, niektoré rastliny sú náročnejšie, iné nie, no ak sa chceme tešiť z krásne rozkvitnutých kvetov aj na jar, musíme sa o ne postarať a dobre ich zazimovať.

Teraz sa v našich záhradkách pracuje najmä na zbere úrody. Aj to je dôležité, keďže vidíme, ako sme pracovali, a ako nás odmenilo aj počasie. Nie všetkému sa musí dariť rovnako, záhradku predsa máte pre radosť a nie, že máte bohatú úrodu jabĺk, či zemiakov.

Skôr než teda odložíte pracovné rukavice do ďalšej sezóny, kvety dobre zazimujte. Niektoré zvládajú naše podnebie celkom dobre a neublížia im ani silnejšie mrazy. Iným toto však prekáža a tak ich môžete ochrániť aspoň jutovým vrecom, či vrstvou vetvičiek ihličia. Na jar tak budete mať menej práce a krajšiu záhradku.

Na to však potrebujete aj vodu. Tej z hora toto leto skutočne padlo až – až, no vždy musíme byť pripravení aj na suchšie počasie. V tom prípade sa bez dostatočne dlhej hadice nezaobídete. Vaša záhradka však potrebuje aj plot. Práve ten ju nielen chráni ale dodáva jedinečný vzhľad. Ten správny nájdete aj na plotybratislava.sk.

Starajme sa o záhradu
5 (100%) 4 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu