Spoznajte trendy jari 2015

V Móda a krása

A ké sú trendy na jar 2015? Prezradíme vám ich, aby ste na ulici vyzerali úžasne a žiarili viac ako aprílové slnko. Posvietime si na farby, vzory a jednotlivé kúsky oblečenia.

Jarné trendy 2015
Jarné trendy 2015

Farby

Jar 2015 sa bude niesť v znamení farieb, viac či menej tradičných. Veľkým hitom bude žltá farba, ktorá zdobila modely na prevádzacích mólach slávnych značiek už od jesene minulého roka. Taktiež kombinácia bielej a modrej bude dominovať modelom tejto jari. Modrá farba má však viacero zástupcov, či už ide o klasickú modrú, tyrkysovú alebo akvamarínovú. Tiež červená má svojich zastupcov, hitom je zmrzlinová červená, vínová červená alebo marsala, ktorá je teplým odtieňom červeno-hnedej farby. Nič nepokazíte ani klasickými pastelovými farbami, ktoré sú jemné, nežné a rozžiaria váš outfit alebo netradičnou khaki farbou.

Vzory

Návrhári si začali znovu ulietavať na hippie móde zo 70. rokov, takže kvetinky či rôzne abstraktné vzory vás nemôžu prekvapiť. Ak ste fanúšičkou tradičných vzorov, ako sú pásiky či kocky, potešíme vás – námornícky trend výrazných, hrubších pásikov pokračuje a taktiež jemné kocky, ktoré sa stali známe aj vďaka Bridget Bardot prichádzajú opäť do módy, takže ak máte nejaké kúsky v skrini, oprášte ich, oblečte si ich a ohromte ľudí naokolo.

Oblečenie

Skinny jeans postupne vytláčajú boyfriends`s jeans, ktoré budú  túto jar žiadaným kúskom. Taktiež užšie rifle s dierami na kolenách, ak sa vám nedarí zohnať také, ktoré sa vám páčia – urobte si diery sama na džínsoch, ktoré sa vám páčia. Do módy sa vracajú aj polokošele s jemnými límčekmi, takže ak ste ich doteraz nosili iba na golf, ich so športovejším spodkom nosiť aj do spoločnosti. Čo sa týka topov, tak odhalené rameno je chic, ak vám takýto kúsok vo vašej skrini chýba, napravte to. Veríme, že vás a aj vaše šatníky trendy na jar 2015 potešili a oslovili.

Spoznajte trendy jari 2015

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu