Rozžiarte si vlasy aj oči

V Móda a krása

Móda hippies zo 70. rokov minulého storočia sa vracia. Kvetované a farebné vzory sú opäť „in“. Nebráňte sa im, dovoľte však zažiariť aj svojim vlasom. Vždy, keď stojíte pred zrkadlom a snažíte sa vymyslieť niečo nové s účesom – dodať mu šmrnc, spraviť ho výnimočným, urobiť z vašich vlasov žiarivú ozdobu, tak ste bezradná? Vymeňte bezradnosť za krásne doplnky. Nie, teraz nemyslíme klobúky, šatky či šiltovky, ktorými by ste si mohli pokaziť účes, reč je o niečom originálnejšom a krajšom.

Rozžiarte si oči aj vlasy
Rozžiarte si oči aj vlasy

Šperky aj kvety

Vyskúšajte krásne šperky do vlasov, alebo ak ste skôr divožienka a zbožňujete prírodu, dajte si do vlasov kvet alebo si upleťte úžasný kvetinový veniec. Nezáleží na tom, aké máte vlasy – či dlhé, krátke, rovné, kučeravé, ryšavé, čierne – tieto ozdoby vám rozžiaria účes aj oči bez ohľadu na typ vašich vlasov. No existuje pár zásad, ako správne vybrať čelenku či veniec podľa vašich vlasov.

Na drdoloch a rovných vlasov sa najkrajšie vynímajú jednoduché, minimalistické čelenky. Do rozpustených alebo kučeravých vlasov vyberte niečo výraznejšie, čo len tak nezanikne, niečo, čo bude výrazné – bohaté kvetné vence,  hrubšie vyzdobené čelenky. Tieto pravidlá však nie sú nemenné, dôležité je, aby ste sa páčili sama sebe, vtedy máte tú najlepšiu čelenku do svojich vlasov.

Nebojte sa improvizovať

Ak neviete zohnať v obchode čelenku, ktorá by sa vám páčila, nezúfajte. Zoberte svoju kutilskú sadu a ozdoby, ktoré vás očarili a vyrobte si svoju vlastnú čelenku, s ktorou budete ešte viac výnimočný. Veniec si taktiež vyrobte sama, vyberte kvety, ktoré sú vášmu srdcu najbližšie a zmeňte sa vďaka nemu na krásnu vílu. Horúce letné mesiace si žiadajú takéto osvieženie vášho účesu.

Rozžiarte si vlasy aj oči

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu