Ako prežiť koniec zimy v zdraví? Poradíme vám

V Choroby, Zdravie

Koniec zimy sa nezadržateľne blíži. Pomaličky, ale isto, môžeme zo šatníkov vyťahovať okrem jarnej obuvi aj jarnú bundu. Ak však nechcete toto obdobie stráviť v posteli s horúčkou, odporúčame vám držať sa týchto pravidiel.

Podpora imunitného systému

Aby ste toto obdobie prežili bez akýchkoľvek zdravotných problémov, mali by ste svoj organizmus posilniť najmä zvnútra. Zvýšte konzumáciu zázvoru, medu, červenej repy, ľadového šalátu, zakysaného mlieka a pite poctivé bylinkové čaje. Nie je nič lepšie, keď si svoj imunitný systém posilníte vhodnou stravou.

Výber vhodného oblečenia

Prechod medzi zimou a jarom je typický tým, že ráno bývajú mínusové teploty a počas dňa sa teploty vyšplhajú do plusových. Keď si zvolíte outfit vhodnej hrúbky, váš imunitný systém to nepocítili. Radšej si obliekajte teplejšie bundy, pod ktoré si dáte tenšie tričká/ košele/ blúzky.

Čerstvý vzduch v domácnosti

Bez čerstvého vzduchu v domácnosti nebudete môcť ani existovať, preto vždy predtým, ako zapnete kúrenie/ zakúrite, otvorte na pár minút všetky okná dokorán. Pustíte dnu čerstvý vzduch, ktorý vám prospeje. Hlavne bude dýchateľný, čím nedáte šancu vírusom rozmnožiť sa a ohrozovať váš imunitný systém.

Ako prežiť koniec zimy v zdraví? Poradíme vám

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu