Prečo by ste si mali vybrať práve ročné cestovné poistenie?

V Cestovanie, Komerčné články

Obdobie letných dovoleniek už síce skončilo. Pred nami je však zima, obdobie lyžovačiek, kedy taktiež nemôžeme podceniť ochranu nášho zdravia. Čoraz viac Slovákov si vyberá cestovné poistenie na celý rok. Ak aj vy chodievate v lete na dovolenky a v zime zase na lyžovačky, odporúčame vám zaplatiť si ročné cestovné poistenie. Toto sú dôvody, prečo by ste ho aj vy mali mať.

Na 365 dní máte pokoj

Ak viete, že budete behať kade-tade po Slovensku, ale aj po zahraničí, je jednoduchšie vybaviť si ročné cestovné poistenie hneď na začiatku roka a zvyšné mesiace tak budete mať absolútny pokoj. Nebudete sa musieť stresovať predtým, ako vycestujete k moru. Stačí zájsť na pobočku, poprípade navštíviť stránku poisťovne. Cestovné poistenie si môžete po novom vybaviť aj z pohodlia svojho domova a hlavne, na 365 dní budete mať pokoj.

Nie ste limitovaný počtom ciest

Ročné cestovné poistenie nie je limitované počtom ciest. Počet ciest je neobmedzený, ale jedna podmienka tam predsa len je. Maximálna dĺžka jednej cesty je 45 dní. Takto veľa dovolenky by si prial každý, že? Ročné cestovné poistenie má množstvo výhod. Navštívte preto web Europska.sk a pozrite si všetky podmienky. Informovať sa môžete aj o poistení na lyžovačku, ktoré bude pre vás onedlho aktuálne (ak už teda tento rok nebudete riešiť celoročné poistenie).

Prečo by ste si mali vybrať práve ročné cestovné poistenie?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu