Prečo niekedy ostávame vo vzťahu, ktorý nás nenapĺňa?

V Sex a vzťahy

Ešte teraz si búchate hlavu o stenu, ako ste toto všetko mohli vydržať? Bohužiaľ, aj s takýmito situáciami sa mnohí z nás už stretli – boli vo vzťahu, ktorý bol už dávno nefunkčný, nikam nenapredoval a zbytočne vyčerpával. Prečo teda niekedy ostávame vo vzťahu, ktorý nás nenapĺňa? Budete prekvapení, prečo.

Sme pohodlný

Jednoducho sa nám nechce prejsť si opäť procesom randenia a hľadania iného partnera. Dokážeme sa zmieriť aj s nefunkčným vzťahom, len aby sme si tento proces nemuseli znova zopakovať.

Strach, že si nikoho nedokážeme nájsť

Niekedy hľadanie nového partnera vyžaduje byť aj niekoľko rokov single, čo v nás vyvoláva strach. Obávame sa toho, že si nebudeme môcť nájsť ideálneho partnera/ partnerku a budeme sa snažiť urobiť hocičo, len aby sme neboli stále bez partnera/ partnerky, čo samozrejme nie je dvakrát najlepšie riešenie.

Lebo popierame, že partner/ partnerka má chyby a snažíme sa ich prehliadať

Aj keď si uvedomujeme, že niečo vo vzťahu nie je v poriadku, dúfame, že tieto problémy sa onedlho stratia. Ak si dobre uvedomujete, že partner/ partnerka má nejaké chyby, ale všemožne sa presviedčate, že to po čase prejde, mali by ste si uvedomiť, že tento vzťah nemá žiadnu budúcnosť.

Prečo niekedy ostávame vo vzťahu, ktorý nás nenapĺňa?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu