Prečo muži varia radšej ako ženy

V Komerčné články

Švédsky výrobca nábytku, IKEA, nedávno zverejnil výsledky výskumu, v ktorom zisťoval, ktoré pohlavie si viac užíva chvíle strávené pri šporáku. Aký je výsledok? Muži si užívajú varenie viac ako ženy. Výsledky sú na prvý pohľad prekvapivé, no keď sa nad tým zamyslíte, dáva to zmysel. Prečo? Pretože ženy varia častejšie ako muži a považujú to za svoju povinnosť. Zatiaľčo muži sa ku sporáku dostanú menej často, a tak si tu tie chvíle užívajú oveľa viac a s jedlom sa viac hrajú a maznajú. Dámy, zabudnite na to, že varenie je vaša povinnosť, urobte si opäť z toho záľubu. Chyťte do ruky titánové hrnce a smelo do toho.

screen-najtitanovyriad-sk

Nájdite pri šporáku potešenie

Problém nemusí byť iba v tom, že varíte často, ale aj v tom, ako sa v kuchyni cítite. Urobte z nej inšpiratívne miesto. Miesto, kde vás opäť bude baviť vylepšovať recepty, hýbať bokmi pri šporáku ako na hodine tanca a hlavne budete mať chuť do jedla vložiť kúsok seba. Ale pozor, iba obrazne! Pridajte viac svetla, skúste nový obklad, urobte si poličku so živými bylinkami, kúpte si titánový riad, namaľujte si stenu tabuľovou farbou a kriedou si tam kreslite milé obrázky, píšte vtipné veci a poznámky k receptom a nákupom. Jednoducho premeňte kuchyňu na miesto, kde sa budete cítiť vo svojom živle a inšpiratívne.

Nenechajte sa znechutiť nekvalitou

Poznáte to, zobudíte sa so skvelou náladou, máte chuť na lievance, pospevujete si, tancujete okolo šporáku a prídete na to, že sa vám kvôli zlej panvici pripálili. A dobré ráno je zrazu preč. Zaobstarajte si titánové panvice a zabudnite na to, aké je to niečo nechať pripáliť. Zabudnite na tieto škvrny na inak dokonalom ráne. Aj vďaka kvalitnému vybaveniu kuchyne sa môže varenie zmeniť na potešenie. Chcete kvalitný kuchynský riad? Navštívte stránku Najtitanovyriad.sk a premeňte varenie opäť na vášeň, vďaka ktorej budú vaše jedlo všetci milovať.

Prečo muži varia radšej ako ženy
5 (100%) 4 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu