Prečo bývať v komplexe Premiére?

V Tipy & triky

Hľadáte bývanie v Bratislave? Práve ste ho našli na internete! Bytový komplex Premiére ponúka všetko, čo od bývania očakávajú mladé mamičky, slečny či dámy. Aké sú teda výhody bývania v tejto novostavbe?

Finep – najväčší a úspešný

V prvom rade krátke predstavenie projektu ako takého a najmä spoločnosti, ktorá za ním stojí. Ide o Finep, českú developerskú spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami – nájdete ju na www.finep.sk. Ocenenie Developer roku, desiatky zrealizovaných projektov a viac ako 8500 nových bytov – aj to sú čísla, ktoré charakterizujú Finep. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku, kde táto najväčšia česká developerská skupina zrealizovala štvor-etapovú Jégeho alej a práve komplex Premiére.

Obytné jednotky variabilných rozmerov a podzemné parkovanie k tomu

Projekt Premiére predstavuje 23podlažný obytný priestor s bytmi, štúdiami, apartmánmi či kancelárskymi priestormi na prízemí. Dispozičné členenie obytných jednotiek je rôzne, podobne ako ich výmera. Môžete však počítať s priestorom od 32 až do 125m2. Naviac, každá z menovaných obytných variant disponuje vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou, ktoré okrem ďalšieho úžitkového priestoru ponúkajú perfektné výhľady na mesto. Navyše, tieto nové byty v Bratislave zahŕňajú aj parkovacie miesta v stráženej podzemnej garáži.

Skvelá lokalita

Nie len štandard bytového priestoru, ale aj lokalita je dôležitým činiteľom, ktorý pri kúpe bytu rozhoduje. Premiére je na tom aj v tomto smere veľmi dobre – nachádza sa v Starom Meste na Šancovej ulici, jednej z tepien hlavného mesta. Pár minút chôdze sú vzdialené nákupné centrá, oddychové zóny, obchody, zastávky MHD, reštaurácie a zdravotnícke či edukačné zariadenia. Prosto, všetko dôležité máte poruke. Takéto byty na predaj Bratislava už dlho neponúkala!

Prečo bývať v komplexe Premiére?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu