Poctivá ručná výroba a know how – to sú Sedačky.com!

V Komerčné články

Keď niečo robíte s umom a láskou, je to poznať na výsledku. Aj kus nábytku môže byť funkčným a zároveň umeleckým doplnkom a skvostom vo vašom príbytku. Presvedčte sa o tom aj vy.

Výroba sedačky na mieru je sofistikovaná ručná práca porovnateľná s krajčírskou zručnosťou, pri ktorej sa snúbi umenie s priemyselnou zručnosťou a technickými znalosťami. Keď sa spojí tradičná slovenská pracovitosť s modernou technikou a know how z tých najlepších talianskych, anglických, francúzskych a švédskych výrobných podnikov, výsledkom sú slovenské sedačky prvotriednej kvality.

u-shakespeara4-sedacky-com

Zákazník na prvom mieste

Keď sedačku, tak zo Sedačky.com. Firma s viac ako dvadsaťročnou tradíciou vyrába akýkoľvek čalúnený nábytok a sedačky na mieru v mimoriadnej kvalite. Šikovné ruky a um špeciálne vyškolených pracovníkov zhmotnia vaše predstavy do výrobku, na ktorom bude radosť odpočívať. Či už disponujete výkresom, náčrtom, fotografiou, alebo máte len predstavu o tom, ako by mala vyzerať vaša budúca sedacia súprava, konečná vizualizácia a výsledok vás presvedčí.

Pohovky

Chceli by ste si aj vy pohovieť na naozaj kvalitnej pohovke? Nazrite do ponuky pohoviek na webe Sedacky.com a vyberte si niektorú z ponúkanej kolekcie, ktorá sa dizajnovo prispôsobí modernému aj klasickému interiéru. Alebo si navrhnite pohovku podľa vašich predstáv! Jej dizajn, poťahový materiál, doplnky a dokonca aj rozmery sú len a len na vašom návrhu.

Sedačky

Ak sa na niečom neoplatí šetriť, sú to práve sedacie súpravy. Vybavte priestor vašej obývačky sedačkou, z ktorej sa vám a vašim návštevám nebude chcieť vstať. Kožené sedačky sú klasikou, ktorá zaváňa luxusom, obľúbené sú ale aj sedačky 3+2+1, ktorými sa zavďačíte celej rodine. Ak patrí medzi zákazníkov, ktorí vsádzajú na maximálnu využiteľnosť a praktickosť, vyberte si rozkladaciu sedaciu súpravu, na ktorej môžete spávať.

Poctivá ručná výroba a know how – to sú Sedačky.com!

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu