Original GHEE – to najlepšie od alpských kráv

V Zdravie

Chlieb s maslom je klasika. Vyskúšali ste už ale Original GHEE maslo? Ak nie, pripravili sme pre vás malú ochutnávku vo forme článku o tomto zaujímavom produkte. Inšpirujte sa a vyskúšajte niečo skutočne zdravé!

Kvalitné podmienky = kvalitné produkty

Vyvážené stravovanie a konzumácia tukov jednoznačne prospievajú ľudskému organizmu. Aby to bolo skutočne tak, mali by byť spomínané tuky kvalitné. U tých živočíšnych záleží vo veľkej miere na tom, čím, ako a v akom prostredí je zviera kŕmené. Za vzor a pozitívny príklad „ako na to“ slúžia podhorské oblasti Álp, kde sa moderna vhodne skĺbila s tradíciami. Kravy sú tu kŕmené trávou v lete a senom v zime a aj vďaka nízkej miere stresu produkujú mimoriadne kvalitné mlieko. A len z kvalitného mlieka môže vzniknúť kvalitné maslo.

Original GHEE – nezávadný prírodný produkt

U niektorých ľudí však aj vysoko kvalitné maslo vyvoláva nežiadúce reakcie, súvisiace s kaseínovou či laktózovou intoleranciou. Pri konzumácii Original GHEE masla ale netreba mať obavy. Je zbavené bielkovín, vody aj lakózy, tvorí ho čistý živočíšny tuk. Takéto maslo je skvelým zdrojom Omega 3 mastných kyselín, vitamínov A, D, E, K, má výbornú chuť a navyše aj schopnosť upokojiť podráždený žalúdok. Je tiež tepelne stabilné – s teplotou horenia na úrovni 250 °C sa nemusíte obávať, že by sa vám pri varení pripaľovalo. Aj trvanlivosť tohto masla je unikátna. Bez akýchkoľvek konzervačných látok vydrží pri bežnej izbovej teplote až 8 mesiacov!

Široká škála využitia

Vďaka obsahu látok a vlastnostiam má toto maslo široké využitie. Dá sa použiť pri varení, smažení, pečení, v teplej aj studenej kuchyni a v zásade všade, kde ste zvyknutí používať klasické maslo. Originálne Ghee maslo, okrem iného, podporuje trávenie a je skvelým zdrojom dlhotrvajúcej energie pre telo. V kombinácii s bežnými telovými olejmi môže slúžiť aj ako výživa pokožky dospelých či detí.

Original GHEE – to najlepšie od alpských kráv
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu