Oplatí sa investovať do kvalitnejšej, ale drahšej obuvi?

V Komerčné články, Móda a krása

Už aj vy ste sa touto otázkou niekedy zaoberali? Každý rok si kupujete nové topánky, pričom pár rokov dozadu vám stačili dva páry topánok na sezónu a nezodrali ste ich, ani keď ste chceli? V čom je problém? Problém je najmä v tom, že mnohí výrobcovia používajú menej kvalitný materiál ako kedysi. Produkcia topánok rastie, ale kvalita topánok klesá.

Na Slovensku však máme obchody, poprípade e-shopy, ktoré sa sústreďujú na predaj dámskej koženej obuvi, ktorá je síce o čosi drahšia ako tá bežne dostupná, má však mnoho výhod, ktoré mnohí z nás bohužiaľ prehliadajú. Oplatí sa teda investovať do síce drahšej, ale za to omnoho kvalitnejšej obuvi? Veruže oplatí. Aké sú výhody tejto obuvi?

Vydrží oveľa dlhšie

Takéto značkové topánky vydržia podstatne dlhšie ako tie lacnejšie a menej kvalitnejšie. Môžete v nich chodiť naozaj bárskde, nič sa im nestane. Pri výrobe kladú dôraz najmä na výrobu podrážky a na kvalitu zvršku, ktorý odolá akémukoľvek počasiu. Syntetický materiál je síce fajn, koža je však lepšia.
Ak rady striedate, samozrejme, môžete si kúpiť aj tie lacnejšie. Neočakávajte však, že vám vydržia viac ako dve sezóny. Skôr sa vám oplatí kupovať drahšie a pohodlnejšie topánky v neutrálnych farbách – najlepšie v šedej, hnedej, čiernej alebo béžovej farbe. Skombinujete ich s bársčím.

Ak ešte stále len uvažujete, či si radšej priplatiť, alebo kupovať lacnejšie topánky, zvoľte si skôr prvú možnosť. Takáto investícia sa vám oplatí. V konečnom dôsledku aj ušetríte, keďže obuv vám vydrží niekoľko rokov.

Oplatí sa investovať do kvalitnejšej, ale drahšej obuvi?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu