Naša psychika je dôležitá

V Komerčné články

To platí aj u čerstvých mamičiek. Nie je ľahké udržať si dobrú náladu, ak Vaše dieťatko neustále plače a Vy neviete čo mu vlastne je. Trpíme s každou bolesťou, vyrážkou, či zlou náladou. Nedostatok spánku sa taktiež podpíše pod našu podráždenosť a netrpezlivosť.

Nejedna z nás je tak veľmi skoro zúfalá. Dôvodom však nemusí byť výhradne len naše dieťa, ale aj obavy o jeho potreby a samozrejme zdravie. Často sa však k tomuto pridá aj popôrodná depresia. Aj ak ste sa na dieťa tešili, Vaša psychika Vám akosi bráni tešiť sa z neho. Tu najviac pomôže partner a rodina, no ak si už neviete poradiť a smutné nálady Vás prepadajú stále viac, vyhľadajte pomoc odborníka.

Dieťa si zaslúži mať vyrovnanú matku. Je dokázané, že aj naša nervozita má veľký vplyv na nepokoj dieťaťa. Chceme predsa, aby bolo zdravé a šťastné, preto by sme mali robiť všetko pre to, aby sme mu pokoj dávali najavo aj my. Môže sa dokonca stať, že našou depresiou ovplyvníme aj naše dieťa. Výnimočnými teda nie sú ani koliky, zbaviť sa ich nie je jednoduché. Spoznajte baktérie mliečneho kvasenia, ktoré môžu pomôcť aj Vášmu drobcovi.

V starostlivosti o dieťa zväčša nie je veľa času. Mali by ste si však ukrojiť aspoň malú časť pre seba. Pokojne si tak prečítajte obľúbenú knihu, alebo zdriemnite spolu s dieťaťom. To Vás dobije energiou na ďalšie povinnosti. Lepší spánok si zabezpečíte aj kúpou nových matracov.

O svoje dieťa budete mať strach vždy, no treba ho vedieť zvládať a neprenášať svoje obavy na samotné dieťa, neprospieva mu to.

Naša psychika je dôležitá

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu