Náš byt – náš hrad alebo náš panelák

V Komerčné články

Určite to poznáte, staré budovy panelákov z doby dávno minulej sú v súčastnosti často krát v havarijnom stave. V takýchto prípadoch nejde už len o estetickú stránku ale aj o ohrozenie zdravia rodín, ktoré v nich bývajú. Ak sa preto veci vo vašom paneláku „rozhýbali“ a na bytovej schôdzi vlastníkov bytov sa odkleplo zatepľovanie vášho paneláka máte vyhraté.

Ušetrite za bývanie
Ušetrite za bývanie

No mnohí ľudia a najmä tí starší sa tomu neúprosne bránia. Bránia sa vysokými nákladmi, dĺžkou splácania alebo otázkami načo mi to bude ja som už starý/á. No nemali by zabúdať, že nežijú v paneláku samí. A vynaložené náklady a prostriedky sa im v budúcnosti vrátia a to tým, že výrazne ušetria na energiách, teda hlavne na kúrení. No ak si myslíte, že zatepľovanie vaša bytovka ešte nepotrebuje aj keď už má čo-to za sebou, potom by ste mali aspoň zvážiť výmenu rozvodov.  Pretože o budovy sa netreba starať iba zvonka ale aj zvnútra.

V panelákových domoch sú to zariadenia ako výťahová šachta, bytové jadrá, pivnice atď. Ak by ste ich životnosť podcenili malo by to za následky nemalé problémy, ktoré by koniec koncov dokázali ovplyvniť všetkých nájomníkov bytov. Zateplenie a výmena rozvodov sú určite dobré vecí, ktorých sa netreba brániť, hlavne ak ich zveríte do rúk odborníkom ako napríklad psgroup.sk.

Títo profesionáli pôsobia v oblasti stavebníctva a zastrešujú tri spoločnosti, ktoré ponúkajú komplexné riešenia výstavby, zatepľovania a obnovy budov.

Náš byt – náš hrad alebo náš panelák

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu