Najlacnejšie letenky

V Cestovanie

Práve vám začala dovolenka a vás to nebaví sedieť doma na gauči pri televízore? Tak sa odviažte a vykročte s právnou nohou do ďalekého sveta za neskrotným dobrodružstvom. Môžete si so sebou vziať vašu rodinu alebo aj vášho domáceho miláčika, ale hlavne vyskúšajte, aké je to navštíviť inú krajinu, inú národnosť, prípadne aj iný kontinent!

Veď, kto by nechcel navštíviť Londýn, Tokio, New York, Sydney, Paríž, Madrid, Rím a mnoho iných najznámejších miest na svete? Ale ako by ste sa do týchto destinácií dostali čo najrýchlejšie a nebezpečnejšie? Jednoznačne lietadlom! Lietadlá patria medzi najbezpečnejšie a najrýchlejšie dopravné prostriedky, aké kedy boli vymyslené. Každý človek by si chcel, aspoň raz za život, zalietať vysoko v oblakoch vo veľkom lietadle do všetkých možných kútov sveta. Je ale pravda, že niektorí ľudia majú strach z lietania, tak radšej nikam necestujú. Pokiaľ vy nepatríte do tejto skupiny ľudí, tak je načase si zarezervovať letenku. A to čím skôr! Pri nízko nákladových spoločnostiach si letenku objednajte aj o niekoľko mesiacov dopredu, aby ste letenku zbytočne nepreplatili, a zároveň budete mať dostatok času pripraviť sa na cestu. Najlacnejšie letenky zoženiete na internete. Čím dlhší je čas do odletu, tým máte väčšiu šancu zakúpiť si letenku za výhodnú sumu. Toto, ale neplatí pri atraktívnych destináciách ako napríklad do Austrálie a taktiež lacné letenky nakúpite ani počas hlavnej leteckej sezóny, teda poočas letných dovoleniek.

Pamätajte, letenky sa dajú objednať maximálne 11 mesiacov dopredu. Najlacnejšie letenky sú iba v ekonomickej triede. Nízko nákladové spoločnosti iba málokedy lietajú medzi viacerými destináciami, vtedy je potrebné skombinovať viacero letov! Ak cestujete s dvomi rozličnými prepravcami je nutné, zarezervovať si letenku u každej spoločnosti zvlášť. Ak sa vám stane nejaká nečakaná udalosť počas letu, ktorú isto nechcete zažiť, tak je možné sa aj poistiť. Veľa cestovných kancelárií ponúka počas letných dovoleniek perfektné zľavy! Letenky sa dajú kúpiť aj cez internet, v súčasnej dobe si väčšina ľudí už jedine takto objednáva letenku. Ale nezľaknite sa toho, že nedostane letenku. V skutočnosti dostanete iba kód. Tento kód nakoniec preukážete s identifikačným dokladom pri registrácii pred letom! Šťastnú cestu!

Najlacnejšie letenky

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu