Náhradné a repasované diely

V Auto-moto, Komerčné články

Hľadáte náhradný diel na Váš osobný či nákladný automobil za výhodnú cenu? Potom ste u nás správne! Tirshop.sk ponúka dovoz a distribúciu náhradných dielov a repasovaných dielov pre osobné ako i nákladné vozdilá, ďalej na prívesy, návesy a autobusy za zvýhodnených cenových podmienok.

Pre osobné vozidlá popredných značiek v ponuke eshopu nájdete turbá, brzdové strmene a prevodovky riadenia. Ponuku ďalej tvoria oleje rôzneho objemu od malých litrových až po veľké päť litrové od výrobcov Castrol, Elf, Mobil, Shell a Total.

Brzdové kotúče
Brzdové kotúče

Majiteľom návesov dávame do pozornosti brzdové kotúče, ktoré sú za výhodnú cenu. Rovnako zaujímavá je ponuka brzdových valcov, konkrétne typ RVI Midliner, ktorého pôvodná cena 500 € je znížená na neuveriteľných 195 €. Tak sa poponáhľajte, pretože skladové zásoby sa rýchlo míňajú!

Ponuku sme rozšírili aj o opravárenské sady na kompresory, brzdové strmene a kompresory. Nenašli ste v našom eshope čo ste hľadali? Potom sa na nás obráťte telefonicky alebo emailom a pokúsime sa zohnať Vami požadovaný náhradný diel v čo najkratšom čase.

Všetok tovar, ktorý nájdete v aktuálnej ponuke eshopu Vám kurierská spoločnosť Remax doručí do 3 pracovných dní vrámci celého Slovenska.

Náhradné a repasované diely

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu