Moderné bývanie v Bratislave

V Komerčné články

Jedna z najväčších českých developérskych spoločností pôsobiaca na trhu už takmer 20.rokov, spoločnosť FINEP sídliaca v Prahe začala od roku 2006 pôsobiť aj na Slovensku. Od svojho vzniku predala viac ako 6-tisíc bytov a dokončila 15 bytových projektov. Výhodou spoločnosti FINEP SK je poskytovanie komplexných služieb. Okrem realitných služieb ponúka svojim klientom aj finančné služby spojené s poskytnutím hypotéky a poistenie domácnosti.

shutterstock_158322431

Pôsobnosť spoločnosti na Slovensku a aktuálna ponuka bytov

Spoločnosť FINEP začala svoje pôsobenie na Slovensku v Bratislave, prostredníctvom projektu Jégého alej v mestskej časti Ružinov, na Jégého ulici. V súčasnosti prebieha predaj bytov v Bratislave v projekte Jégého alej 4, nakoľko predaj predchádzajúcich bytov v tejto vynikajúcej lokalite mal obrovský úspech. O byty bol veľký záujem najmä vďaka výhodnej polohe a občianskej vybavenosti.

Pre záujemcov sú k dispozícií cenovo prijateľné byty v lokalite s bohatou infraštruktúrou, dobrým dopravným spojením a s dostatkom zelených plôch. Bližšie informácie o spoločnosti, ako aj aktuálnu ponuku bytovej Jégého alej 4 nájdete online na finep.sk . V ponuke nájdete moderné byty s výmerou od 33 m2, pričom si sami vyberiete byt podľa svojich požiadaviek – plocha bytu, dispozícia bytu a samozrejme jeho cena. Celkovo je v 20.podlažnej bytovke k dispozícií 194 bytov a apartmánov.

finep

Zaujala Vás ponuka bytov na Jégého ulici?

Ak Vás nasledovná ponuka zaujala a chceli by ste získať viac informácií o ponúkaných bytoch Bratislava a apartmánoch stačí si dohodnúť stretnutie s niektorým z predajcov spoločnosti Finep alebo navštíviť klientské centrum na Jégého ulici v Bratislave. Predajcov môžete osloviť telefonicky, emailom alebo vyplniť jednoduchý online formulár na stránke finep.sk . Pokiaľ prejavíte o niektorý byt či apartmán záujem bude Vám vypracovaná cenová ponuka.

Moderné bývanie v Bratislave
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu