Malý raj – nadčasové bývanie neďaleko Bratislavy

V Komerčné články

Postaviť dom, zasadiť strom a splodiť syna. Prípadne dcéru. Doslova malý raj to na pohľad! Začnite s tým pekne od podlahy. Teraz môžete, vďaka developerskemu projektu s názvom Malý raj, ktorý sa nachádza v príjemnej lokalite neďaleko Bratislavy.

Malý raj
Malý raj

Atraktívna lokalita, len na skok od Bratislavy

Územie celého projektu sa aj so stavebnými pozemkami nachádza pri Slovenskom Grobe, odkiaľ to je len niečo viac ako 10km do Bratislavy. Presný názov lokality znie Veľký Šúr a môže vám byť známa aj preto, že sa blízko nej nachádza chránená prírodná rezervácia Šúrsky prales s výskytom vzácnej fauny a flóry. Prosto ideálne miesto na bývanie, navyše s výhľadom na Karpaty a možnosťou príjemných cyklotúr a prechádzok v okolí. Takýto fajn pozemok Bratislava nevie len tak ponúknuť.

Dobrá občianska vybavenosť je základ

Moderné bývanie, ktoré má spĺňať isté štandardy a potreby obyvateľov po dobu niekoľkých desiatok rokov, si vyžaduje viac ako kedysi. Oveľa viac. Aj dobrá občianska vybavenosť môže byť argumentom, ktorý vážne prehovorí do výberu tej či onej lokality na bývanie. Malý raj preto plánuje aj s výstavbou škôlok či dokonca kostola. Tie sú však spolu so základnou školou, bankami či obchodmi zatiaľ dostupné v blízkom Slovenskom Grobe. Vďaka výbornej dopravnej sieti to rozhodne nie je nič neprekonateľné.

Vizualizácia
Vizualizácia

Byty sa dajú kúpiť aj prenajať

V rámci projektu Malý raj sú k dispozícii pozemky na predaj, na ktorých môžete riešiť vlastnú realizáciu rodinného domu. Jednou z možností je však aj kúpa bytu v polyfunkčnom a bytovom dome a tiež nebytových priestorov v polyfunkčnom dome, určených na komerčné priestory. Čo sa bytu týka, ten si môžete aj prenajať s podmienkou následnej kúpy, najviac však na dobu 24 mesiacov. S nájmom je spojený podpis Zmluvy o prenájme a následnej kúpe a platenie pravidelných mesačných cien za nájom a energie, rovnako ako zloženie depozitu.

Zdroj obrázkov: www.malyraj.sk

Malý raj – nadčasové bývanie neďaleko Bratislavy

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu