Letíte zo Schwechatu? Užite si aj cestu tam

V Cestovanie, Komerčné články

Je neuveriteľné, ako sa lietanie od 60. rokoch posunulo vpred. Keď letecké spoločnosti odštartovali masovú komerčnú prepravu a chceli, aby s nimi ľudia lietali každý deň, cestujúci sa neustále obávali o svoju bezpečnosť. Aj preto im aerolínie vyšli v ústrety – na palube sa mohlo fajčiť a alkohol tu bol zadarmo. Veľa alkoholu. Dnes je lietanie bezkonkurenčne najbezpečnejšou dopravou. Aj preto sa hovorí, že na lietaní je najnebezpečnejšia cesta na letisko. Znížte toto riziko na minimum.

shutterstock_152539595

Najobľúbenejšie slovenské letisko je vo Viedni

Hoci sa letisko v Bratislave snaží neustále ponúkať nové a nové lety, viedenskému letisku ešte stále nemôže výraznejšie konkurovať. Aj preto sa Schwechat teší väčšej obľube a pokojne by sme ho mohli volať najobľúbenejším slovenským letiskom. Lenže ako sa tam z Bratislavy dostať bez toho, aby ste sa museli trepať s ťažkými kuframi na autobusovú alebo vlakovú stanicu alebo riešiť problémy so zaparkovaním svojho auta? Zoberte si taxi na Schwechat.

Aj cestovanie taxíkom môže byť príjemné

Žiadne dohadovanie sa o cene, žiadne auto, ktoré by ste radšej videli na šrotovisku a ani žiadne hrubé správanie taxikára. Ako je to možné? Pretože taxi na letisko Schwechat si nezoberiete na vlakovej stanici, ale objednáte si ho zo stránky Taxischwechat.com. Čo dostanete? Limuzínu od Mercedesu, vopred stanovenú cenu, Wi-Fi na palube, šoféra, ktorý pozná jazyk, cestu aj okolie letiska a navyše je slušný. Koľko vás to bude stáť? Pripravte si 40 €, ale na to, že cesta taxíkom z Ružinova do centra Bratislavy vás stojí asi 8 €, za tých 60 km do Viedne je to viac ako príjemná cena.

Je vás viac?

Ide vás viac a do osobnej limuzíny sa nezmestíte? Nič sa nedeje, môžete si objednať dodávku Mercedes s rovnakými službami a pohodlím. Taxi Bratislava – Schwechat ešte nikdy nebol takým príjemným zážitkom, okrem toho si pred letom môžete dopriať drink, a keď nemáte hotovosť, všetko zaplatíte kartou. Prečo si dopriať komfort iba v lietadle, keď si ho môžete užiť aj v taxíku? Navštívte stránku TaxiSchwechat.com a presvedčte sa o tom sami.

Letíte zo Schwechatu? Užite si aj cestu tam
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu