Letenky Londýn

V Cestovanie

„Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom, pretože Londýn má všetko , čo život môže ponúknuť!“ (Samuel Johnson, 1777). Presne tak! Londýn nie je len metropolou Anglicka, Spojeného kráľovstva a zároveň i najväčším mestom Európy, je niečím oveľa viac. Miestom svetoznámych divadiel či múzeí, útulných kaviarní a parkov, nespočetného množstva historických pamiatok, ale aj obchodných centier a mrakodrapov. Je to mesto s nezameniteľnou atmosférou, ktoré potrebuje čas, aby si Vás získalo. Na začiatku Vás môžu, totižto, nemilo prekvapiť naozaj prehnane vysoké ceny, pomalá doprava, či priveľa turistov. Samozrejme, treba mať na pamäti aj nevyspytateľnosť londýnskeho počasia. Nedajte sa však odradiť! Pozitív Londýna je však oveľa viac a spoznať ich bude pre Vás určite nezabudnuteľným zážitkom! Dovolíme si tvrdiť, že Londýn je považovaný za jedno zo štyroch najdôležitejších miest sveta oprávnene.

Letecká spoje do Londýna sú skutočne výborne zorganizované! Svedčí o tom i fakt, že sa tu nachádza najvyťaženejšie letisko Európy a zároveň tretie najvyťaženejšie letisko sveta-Heathrow. Väčšina letov zo Slovenska i od našich susedov smeruje práve na toto letisko. Okrem tohto letiska sú k dispozícii ďalšie tri medzinárodné letiská zvučných mien, konkrétne Luton, Gatwick a Stansted.

Samotná cesta do Londýna Vás vyjde pomerne lacno, pretože letenky do Londýna ponúka naozaj obrovské množstvo slovenských i zahraničných airoliniek. Priame spojenia sú k dispozícii z letiska v Bratislave, ale aj z Prahy, Viedne, či Budapešti. V akcii si môžete letenku spolu so spiatočnou letenkou a všetkými poplatkami zarezervovať už od 100€! Radi by sme Vás upozornili, aby ste sa nedali pomýliť časom príletu, ktorý je vždy uvedený v londýnskom čase, t.j. -1hod.

Veríme, že ak sa rozhodnete pre cestu do Londýna, mesta nekonečných možností, odnesiete si domov veľké množstvo zážitkov a príjemných spomienok. Šťastnú cestu!

Letenky Londýn

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu