Letenky Londýn

V Cestovanie

„Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom, pretože Londýn má všetko , čo život môže ponúknuť!“ (Samuel Johnson, 1777). Presne tak! Londýn nie je len metropolou Anglicka, Spojeného kráľovstva a zároveň i najväčším mestom Európy, je niečím oveľa viac. Miestom svetoznámych divadiel či múzeí, útulných kaviarní a parkov, nespočetného množstva historických pamiatok, ale aj obchodných centier a mrakodrapov. Je to mesto s nezameniteľnou atmosférou, ktoré potrebuje čas, aby si Vás získalo. Na začiatku Vás môžu, totižto, nemilo prekvapiť naozaj prehnane vysoké ceny, pomalá doprava, či priveľa turistov. Samozrejme, treba mať na pamäti aj nevyspytateľnosť londýnskeho počasia. Nedajte sa však odradiť! Pozitív Londýna je však oveľa viac a spoznať ich bude pre Vás určite nezabudnuteľným zážitkom! Dovolíme si tvrdiť, že Londýn je považovaný za jedno zo štyroch najdôležitejších miest sveta oprávnene.

Letecká spoje do Londýna sú skutočne výborne zorganizované! Svedčí o tom i fakt, že sa tu nachádza najvyťaženejšie letisko Európy a zároveň tretie najvyťaženejšie letisko sveta-Heathrow. Väčšina letov zo Slovenska i od našich susedov smeruje práve na toto letisko. Okrem tohto letiska sú k dispozícii ďalšie tri medzinárodné letiská zvučných mien, konkrétne Luton, Gatwick a Stansted.

Samotná cesta do Londýna Vás vyjde pomerne lacno, pretože letenky do Londýna ponúka naozaj obrovské množstvo slovenských i zahraničných airoliniek. Priame spojenia sú k dispozícii z letiska v Bratislave, ale aj z Prahy, Viedne, či Budapešti. V akcii si môžete letenku spolu so spiatočnou letenkou a všetkými poplatkami zarezervovať už od 100€! Radi by sme Vás upozornili, aby ste sa nedali pomýliť časom príletu, ktorý je vždy uvedený v londýnskom čase, t.j. -1hod.

Veríme, že ak sa rozhodnete pre cestu do Londýna, mesta nekonečných možností, odnesiete si domov veľké množstvo zážitkov a príjemných spomienok. Šťastnú cestu!

Letenky Londýn

Môžete si tiež prečítať!

Stravujte sa zdravo

Čo musíte zo svojho jedálnička vynechať, aby ste sa cítili zdravšie?

Aj vám sa občas stane, že si pri jedení fast foodového jedla uvedomíte, že by ste sa takémuto jedlu

Read More...
Batoh na túry

Čo všetko na vás striehne vo vysokohorských polohách?

Turistika pre nás znamená relax na čerstvom vzduchu ďaleko od mestského ruchu a civilizácie. Namiesto ležania pri mori sa

Read More...

Čo všetko vám bráni v úspechu?

Niekedy, aj keď sa veľmi snažíme, nedarí sa nám. Máme pocit, že všetka smola sa nám lepí na päty

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu