Letenky Londýn

V Cestovanie

„Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom, pretože Londýn má všetko , čo život môže ponúknuť!“ (Samuel Johnson, 1777). Presne tak! Londýn nie je len metropolou Anglicka, Spojeného kráľovstva a zároveň i najväčším mestom Európy, je niečím oveľa viac. Miestom svetoznámych divadiel či múzeí, útulných kaviarní a parkov, nespočetného množstva historických pamiatok, ale aj obchodných centier a mrakodrapov. Je to mesto s nezameniteľnou atmosférou, ktoré potrebuje čas, aby si Vás získalo. Na začiatku Vás môžu, totižto, nemilo prekvapiť naozaj prehnane vysoké ceny, pomalá doprava, či priveľa turistov. Samozrejme, treba mať na pamäti aj nevyspytateľnosť londýnskeho počasia. Nedajte sa však odradiť! Pozitív Londýna je však oveľa viac a spoznať ich bude pre Vás určite nezabudnuteľným zážitkom! Dovolíme si tvrdiť, že Londýn je považovaný za jedno zo štyroch najdôležitejších miest sveta oprávnene.

Letecká spoje do Londýna sú skutočne výborne zorganizované! Svedčí o tom i fakt, že sa tu nachádza najvyťaženejšie letisko Európy a zároveň tretie najvyťaženejšie letisko sveta-Heathrow. Väčšina letov zo Slovenska i od našich susedov smeruje práve na toto letisko. Okrem tohto letiska sú k dispozícii ďalšie tri medzinárodné letiská zvučných mien, konkrétne Luton, Gatwick a Stansted.

Samotná cesta do Londýna Vás vyjde pomerne lacno, pretože letenky do Londýna ponúka naozaj obrovské množstvo slovenských i zahraničných airoliniek. Priame spojenia sú k dispozícii z letiska v Bratislave, ale aj z Prahy, Viedne, či Budapešti. V akcii si môžete letenku spolu so spiatočnou letenkou a všetkými poplatkami zarezervovať už od 100€! Radi by sme Vás upozornili, aby ste sa nedali pomýliť časom príletu, ktorý je vždy uvedený v londýnskom čase, t.j. -1hod.

Veríme, že ak sa rozhodnete pre cestu do Londýna, mesta nekonečných možností, odnesiete si domov veľké množstvo zážitkov a príjemných spomienok. Šťastnú cestu!

Môžete si tiež prečítať!

Skvelá káva

Aké vreckové dávať svojim ratolestiam?

S otázkou vreckového sa začnete zaoberať až keď vaše dieťa pôjde na horný stupeň na základnej škole. Dovtedy svojim

Read More...
Ušetrite za bývanie

Ako si našetriť na rekonštrukciu bývania

Túžite rekonštruovať, ale obávate sa, že vám to po finančnej stránke nevyjde? Potrebujete vymeniť chladničku, práčku, sušičku, šporák, obývaciu

Read More...
Goji - zázračné ovocie

Goji – zázračné ovocie z Číny

Na pultoch obchodov a predajní nie len so zdravou výživou sa v posledných rokoch objavujú plody, o ktorých existencii

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu