Letenky Brusel

V Cestovanie

Brusel je azda najtypickejším mestom Európy. Nájdete tu skutočne všetko, zmes rôznych kultúr, architektúr… Pre väčšinu ľudí je známy ako hlavné mesto Belgicka či sídlo Európskeho parlamentu a NATO. No Brusel vám toho ponúka veľa naozaj v každej oblasti. Ako v celom Belgicku, i tu budete mať možnosť ochutnať vraj najlepšiu čokoládu sveta – v priemernom obchodíku nájdete až 20 rôznych druhov! Alebo si môžete pochutnať na svetovoznámom belgickom pive. Ale to najkrajšie, čo Vám Brusel môže ponúknuť, je na nezaplatenie! Veľa zelene, parkov, prekrásna architektúra a nesmieme zabudnúť ani na prívetivosť a veľmi milý prístup domácich! Veľmi známa je aj typická bruselská kuchyňa – morské plody Vám tu pripravia ako nikde na svete a vôňu waflí v zime je vraj cítiť na každom kroku. Nachádza sa tu i obrovské množstvo skvelo udržiavaných historických budov, pomníkov a iných pamätihodností. Okrem toho Vás iste potešia lacné ceny a vynikajúca a moderná mestská doprava. Keď sa povie Brusel, musíme spomenúť zaujímavé Atomium. A nielen toto kvantum úžasných vecí Vám dokáže Brusel ponúknuť. Navštívte ho a sami uvidíte!

V blízkosti mesta sa nachádzajú dve medzinárodné letiská. Známejšie a využívanejšie z nich je Letisko Brussels (BRU), ktoré je vzdialené iba 11 km od samotného Bruselu. Druhým letiskom je Letisko Brussels S. Charleroi (CLR), toto sa všaknachádza až 45 km od mesta.

Letieť do Bruselu môžete z Bratislavy, ale i Viedne, Budapešti, či Prahy. Najlacnejšiu obojsmernú letenku ekonomickou triedou môžete mať už od 28 €, čo je skutočne skvelá cena za návštevu tohto krásneho mesta! Letenky do Bruselu ponúka viacero leteckých spoločností, takže si naozaj stačí len vybrať!

 

Veríme, že Brusel Vás nadchne, a že si ho vďaka jeho nespočetným krásam zamilujete! Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemný pobyt!

Môžete si tiež prečítať!

Laserová liečba

Akné robí problémy nielen mladým ženám

Možno budete prekvapené, ale rok čo rok sa zvyšuje počet žien v strednom veku, ktorým sa objavilo akné a

Read More...

Domáci recept proti chrípke

Bývavate často chorí a nechcete sa napchávať veľkým množstvom liekov, kvapiek a cukríkov proti zápalu? Chceme vám odporučiť skvelý

Read More...

Máme dostatok pitnej vody?

Žijeme v krajine, kde nemáme problém s prístupom k pitnej vode. Znamená to však, že ňou môžeme plytvať? Nie,

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu