Lacné letenky

V Cestovanie

Ste veľkí dobrodruhovia a radi spoznávate nové krajiny v iných podnebných oblastiach, s inou kultúrou, s inými ľuďmi? Túžite spoznať Austráliu? Alebo je vašim celoživotným snom vidieť Eiffelovu vežu v obrovskom Paríži alebo chcete vidieť mrakodrapy v najznámejšom meste sveta, a to v New Yorku? Kto by toto všetko nechcel vidieť! Pre niekoho to môže byť iba krásny a nesplniteľný sen, pretože nemá dostatok peňazí. Pre toho, kto naozaj túži spoznať tieto krajiny je to výzva! Ak patríte do druhej skupiny, potom je načase prestať vysedávať pri televízore, kde všetky tieto krajiny stále dookola premietajú, a je najvyšší čas zažiť to na vlastnej koži! Vedzte, že spomienka na najznámejšie budovy sveta, vám zostane v pamäti do konca vášho života.

Už neplatí to, že lietadlom letia iba tí najbohatší, ale v súčasnej dobe sú letenky naozaj cenovo výhodné, pre každého! A to hovorím o bežných cenách leteniek! Ak si chcete rezervovať letenku v najlacnejšej triede, teda v ekonomickej, tak vedzte, že cena je veľmi prijateľná. Veľa predajcov leteniek hlavne počas leta, láka ľudí na obrovské zľavy na letenky. V podstate, zľavy môžu byť poskytnuté aj v takom prípade, ak s vami cestuje vaše dieťa. Tak, napr. dvojročné dieťa má zľavu až 90 % z plného tarifu. Existujú aj zľavy pre deti od dvoch až do dvanásť rokov. Tiež sú výhodné aj mládežnícke zľavy, ale iba do 25 rokov. Tu je výška zliav variabilná a pohybuje sa od 25 do 60%. Vždy to závisí od destinácie, do ktorej letíte a od počtu predaných leteniek.

U nás na Slovensku máme štyri väčšie letiská. Najznámejšie je letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave. Denne tu odlieta a prilieta mnoho lietadiel najčastejšie do Česka, Poľska, Maďarska, Chorvátska, ale aj do Grécka. Letisko v Bratislave je vstupnou bránou do nášho hlavného mesta. Má dobrú geografickú polohu.

Obsah pre vas pripravila agentúra Seocentrum.

Ďalej sú na Slovensku známe letiská v Košiciach, Poprade, ale i v Žiline. Letisko v Košiciach patrí medzi druhé najväčšie medzinárodné letisko na Slovensku. Košické letisko má iba jeden terminál. Z košického letiska sa dostanete. do Talianska, Bulharska, ale tiež aj do Česka a inde. Ale celkovo je ponuka destinácií z tohto letiska veľmi obmedzená! Letieť môžete aj z Popradu. Letisko z Popradu vám umožňuje lety do Bulharska, ale aj do Turecka.

Lacné letenky

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu