Kvalitné vína

V Komerčné články

Víno sa za posledné roky stalo obľúbeným nápojom v každej slovenskej domácnosti. Okrem domácej pálenky Slováci častejšie jazdia do južnejších častí Slovenskej republiky, aby získali fľašu lahodného vína. Ak vás už omrzelo jazdiť za kvalitným vínom, vyberajte si ho z kvalitnej ponuky belvet.sk. Na aké vína môžete natrafiť? Na tieto.

shutterstock_212716945

Mrva Stanko

Ak chcete podporiť slovenských vinárov, jednoznačne by ste nemali obchádzať vína Mrva&Stanko. Produkcia tejto firmy vzrástla z 12 tisíc na 400 tisíc fliaš. To je vzrast až o 388 tisíc fliaš, čo je pomerne slušné číslo. Pre svoju klientelu ponúkajú len akostné odrodové vína, akostné vína s prívlastkom a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna.

Talianske vína

Okrem značky Mrva&Stanko radíme medzi kvalitné vína aj talianske vína. Kvalitné talianske vína si vyberáme podľa nasledujúcich parametrov: podľa ročníka, odrody a samozrejme aj podľa ceny. Tieto talianske vína si môžete osobne vyzdvihnúť aj v Bratislave alebo v Trnave. Ak bývate ďalej od týchto miest, nebude problém, keď si ich dáte doručiť.

V ponuke talianskych vín na belvet.sk môžete objaviť tieto vína: Vietti, Fondoni alebo Valdo. Pri každom víne nájdete podrobný popis zloženia konkrétneho vína a cena jednej fľaše.

Utíšte chuť po lahodnom víne práve vínom zo stránky belvet.sk. Určite nebudete ľutovať.

Kvalitné vína
5 (100%) 3 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu