Kuchynské potreby nielen do domácnosti

V Komerčné články

Hľadáte kuchynské potreby do Vašej domácnosti? Potom ste tu na správnom mieste. Eshop tescoma.sk ponúka najširší sortiment kuchynských potrieb do každej domácnosti za priaznivé ceny, ktoré vyrába spoločnosť Tescoma. V ponuke eshopu nájdete viac ako 2-tisíc produktov určených nielen pre domácnosť, ale aj pre gastronomické zariadenia.

Produkty spoločnosti Tescoma dnes nájdeme takmer v každej domácnosti. Ak ich vo svojej domácnosti ešte nemáte, je najvyšší čas sa s nimi zoznámiť a investovať niekoľko euro do ich kúpy. Radi by sme Vám preto predstavili dve rady produktov od tohto výrobcu, a to tlakové hrnce a nerezové hrnce.

shutterstock_60692407-1

Tlakové hrnce Tescoma

Moderné tlakové hrnce sa dajú jednoducho ovládať, a varenie v nich je jednoduché, rýchle a šetrí Váš čas a peniaze.Tlakové hrnce Tescoma ponúkané v eshpe tescoma.sk sú rozdelené do troch základných kategórií:

1. Magnum a Comfort – tlakové hrnce so sendvičovým dnom, pevnými rukoväťami, ktoré je možné používať na všetky typy sporákov (tlakové hrnce za výhodnú cenu). V ponuke eshopu zakúpite tlakový hrniec s objemom 3,5 l už od 54 €

2. Preste a Bio Exclusiven – tento typ hrncov je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele, vyznačujú sa 3-vrstvovým sendvičovým dnom, masívnymi rukoväťami, štyrmi bezpečnostnými poistkami (tlakové hrnce strednej triedy). Cena týchto hrncov začína od 69,90 €.

3. Green Control a Prominent – vyznačujú sa šetrnosťou nielen k energiám, ale aj k použitým potravinám, označujú sa ako vlaková loď tlakových hrncov. Tento typ tlakových hrncov najvyššej kvality získate už od 119,90 €.

tescoma

Nerezové hrnce Tescoma

Predstaviť si domácnosť, v ktorej sa denne pripravuje jedlo je nemožné bez kvalitného kuchynského náčinia. Na prípravu pokrmov by mala mať každá gazdinka kvalitný riad a nemali by jej chýbať nerezové hrnce. V ponuke eshopu tescoma.sk nájdete nerezové hrnce Tescoma vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s extra silným sendvičovým dnom, s masívnymi ergonomickými úchytkami. Tieto hrnce sú určené pre všetky typy sporákov.

Kuchynské potreby nielen do domácnosti
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu