Klasika, nadčasovosť aj moderna – podlahy Floor Experts

V Komerčné články

Kvalitná a dobre udržiavaná podlaha je ozdobou každej domácnosti a tvorí jeden zo základov pekného bývania. Darmo, bez poriadnej podlahy nevynikne miestnosť ani nábytok v nej. S podlahami od Floor Experts sa však o vzhľad vašich priestorov obávať nemusíte.

V širokej produktovej ponuke Floor Experts nájdete mimoriadne kvalitné podlahy z dreva, vinylu, korku, laminátu, ale aj decking a clading – exteriérové podlahy a obklady s výbornou termoizolačnou schopnosťou.

shutterstock_185270735 (1)

Vinyl – symfónia na podlahu

Romantici hudobného priemyslu nedajú dopustiť na staré časy a zvuk vinylových platní.  Čoraz populárnejšie vinylové podlahy sú naproti tomu hudbou budúcnosti, ktorej ľúbezným tónom načúva čoraz viac zákazníkov. Tieto podlahy v sebe totiž spájajú tie najhodnotnejšie vlastnosti podláh, a to odolnosť, trvácnosť a jednoduchú montáž a údržbu. Keď k tomu pridáte dokonalý vzhľad dreva, kameňa alebo keramickej dlažby, získate podlahu, ktorú nebudete mať dôvod meniť.

Stále aktuálne drevo

Drevo je univerzálnym a dobre spracovateľným materiálom, ktorý má v mnohých domácnostiach bohaté zastúpenie v podobe nábytkárskych výrobkov. Podobne je tomu tak aj v ponuke Floor Experts, kde nájdete širokú paletu kvalitne spracovaných parkiet do vášho interiéru. Ak si medzi dvojvrstvovými, trojvrstvovými či masívnymi drevenými podlahami predsa len nevyberiete, stále je tu možnosť tvorby vlastného návrhu. Vytvorte si z rôznych povrchových úprav a farebných odtieňov drevenú podlahu podľa vášho gusta. Je to vo vašich rukách.

Laminátová moderna

Progresívne laminátové podlahy  sú určené pre milovníkov elegancie a moderných trendov v bývaní. Okrem atraktívneho vzhľadu sľubujú tieto podlahy tiež vysokú kvalitu a ľahkú použiteľnosť, vďaka čomu sú veľmi obľúbeným sortimentom medzi užívateľmi. Nahliadnite napríklad do kategórie Lamináty VILLEROY&BOCH. Ekologicky a užívateľsky prívetivé podlahy s dlhou trvácnosťou si naisto zamilujete.

Klasika, nadčasovosť aj moderna – podlahy Floor Experts

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu