Kde stretnete najviac Slovákov?

V Cestovanie

Každý rok sa rozhodujeme kam na dovolenku. Či už dávate prednosť výraznej úspore first momentov alebo spontánnosti last minute, našej pozornosti zväčša neuniknú ani horúce novinky danej sezóny. Tento rok nás najviac bude lákať Turecko, ale aj Taliansko a klasikou stále zostáva Chorvátsko.
Naše rozhodnutie v nemalej miere ovplyvňuje nielen naša predstava o ideálnom oddychu, ale aj objem našej peňaženky. Drvivá väčšina z nás by najradšej navštívila exotické krajiny, ktoré ponúkajú luxusný oddych na prekrásnych širokých plážach, kam sa noha, ale najmä neporiadok po turistoch ešte nedostali. Odrádza však najmä cena.
Počítať totiž nemusíme len s dopravou, ale aj ubytovaním, hotelovými službami a stravovaním. Aj to je dôvod, prečo sú takéto destinácie skutočne vyhradené len pre bohatých. Pre bežného Slováka sú tak vhodnejšie bližšie prímorské krajiny.
Turecko sa už pomaly stáva stálicou na popredných priečkach obľúbenosti medzi dovolenkármi. Dôvodom je relatívna dostupnosť leteckou dopravou a samozrejme istá exotika, ktorá na nás dýcha zo všetkého s čím sa tu stretneme. Je to raj na zemi nielen pre tých, ktorí chcú svoj oddych stráviť na pláži, ale ponúka množstvo príležitostí aj pre aktívnych dovolenkárov. Môžete tu spoznávať prepletenú históriu Európy a Ázie. Táto krajina je obľúbená aj vďaka polohe, len po pár kilometroch totiž môžete prejsť z jedného kontinentu na druhý.
Aj keď cestovky ponúkajú aj viacero noviniek na tento rok, predsa len väčšina z nás dá prednosť overeným lokalitám. Chorvátsko už pozná asi každý Slovák a cestujeme sem pravidelne každý rok, no do stredu nášho záujmu sa dostáva aj Taliansko. To taktiež leží v dostupnej vzdialenosti od našich hraníc, no ak sa chystáte na juh, využite radšej leteckú dopravu.
Vychutnajte si aj tento rok skvelú dovolenku, nech už Vaše kroky povedú kamkoľvek!

Kde stretnete najviac Slovákov?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu