Je potrebné, aby sme mali veľa priateľov?

V Sex a vzťahy

Určite ste sa už niekedy zaoberali touto otázkou. Zatiaľ čo ste vy doma sedeli pri počítači a písali ste si s jedným kamarátom/ kamarátkou, vaši rovesníci trávili čas v baroch a na diskotékach obklopení množstvom ľudí bez rozdielu pohlavia. Niektorí z nás sa môžu pochváliť veľkým množstvom priateľov na sociálnych sieťach, pričom si vôbec nepriznávajú, že s väčšinou nie sú nielen v osobnom kontakte, ale ani v kontakte na sociálnych sieťach.
Návrat legín

Naozaj je nutné, aby sme mali toľko priateľov? Ani nie. V konečnom dôsledku partner, deti a blízka rodina by mali byť pre vás najdôležitejší. Samozrejme, že je potrebné, aby sme sa obklopovali priateľmi, bez toho by to nešlo. V skutočnosti vám ale stačia dvaja-traja blízki priatelia, na ktorých sa môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou/ problémom a vždy vás budú ochotní vedieť vypočuť. Nezabúdajte, že nie je nutné sa stretávať dva-trikrát denne. Dôležité je, že aj keď vám okolnosti nedovolili stretávať sa častejšie, pri každom stretnutí cítite tú pohodu, blízkosť, ktorá medzi vami je. Radšej si pestujte pár dobrých priateľstiev, ako by ste sa mali obklopovať falošnými ľuďmi, ktorí vás iba vyciciavajú.

V živote je najpodstatnejšie zdravie rodiny a blízkych príbuzných. Sem-tam určite prídete na to, že niektoré vzťahy sú falošné, ale je len na vás, aby ste tieto toxické vzťahy raz a navždy ukončili.

Je potrebné, aby sme mali veľa priateľov?

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu