Je dôležité ako sa cítite

V Komerčné články

Jarná únava je v týchto dňoch pomerne rozšírená. Spôsobuje ju však nielen zima, ale aj aktuálne počasie a samozrejme stres. Naše telo tak potrebuje zvýšený prísun energie a vitamínov.

Počas zimy prirodzene priberáme. O náš jedálniček si v tomto období veľa starostí nerobíme a ochotne si doprajeme mastné a tučné jedlá. Toto všetko na úkor zeleniny a ovocia, ktoré obsahuje vitamíny, ktoré sú pre naše telo nevyhnutné. Dnes síce nie je veľkým problémom zohnať aj takéto potraviny, avšak keďže sú dovážané z veľkej diaľky, a to zväčša nedozreté, majú len málo vitamínov.

Cíťte sa dobre
Cíťte sa dobre

Jesť ovocie a zeleninu, by sme mali počas celého roka, no najmä v období, kedy ho nie je možné dopestovať, by sme sa mali obracať na naše vlastné zásoby. Konzumovať by sme teda mali najmä ovocie, ktoré sa u nás dopestuje a je možné ho cez zimu skladovať. Aj zeleninu je možné uchovať tak, aby sme ju mohli jesť počas celého roka. Náš výber by preto mal byť prispôsobený danému ročnému obdobiu.

Vďaka štedrému jedálničku počas uplynulých mesiacov však neraz trpíme nadmernými kilogramami. Tie sa väčšina z nás snaží čo najskôr zhodiť. Ide predsa leto a nikto nechce v ľahkom oblečení prezentovať tuk a ochabnuté svalstvo. Vo veľkej miere teda navštevujeme športoviská. Pohyb je predsa pre telo prirodzený, a ak chcete schudnúť, s jeho pomocou nebudete musieť hladovať. Ďalšie rady ako schudnúť nájdete na farmacity.cz.

Šport sa teda dostáva do nášho povedomia čoraz viac. Ak sa mu však venujete už dlhšie a Vašim cieľom je najmä vypracovaná postava, vyžaduje si to najmä disciplínu. Ak sa však výsledok nedostavuje podľa Vašich predstáv, vyskúšajte výživové doplnky z newfitshop.sk. Tu si môžete objednať aj arginin.

Je dôležité ako sa cítite

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu