Idete si zastrieľať?

V Komerčné články

Keď ste boli malý chceli ste byť poľovníkom, avšak postupne pribúdajúce roky a iné vzdelanie vás zavialo do úplne iných končín. Stále vás to láka si zastrieľať? Tak skúste niečo ako amatérsky airsoft alebo paintball. Vezmite pár kamarátov a choďte sa vyšantiť do lesa. Ale pozor! V lese je nebezpečný terén. Poriadne sa vyzbrojte potrebnými vecami. Akými?

shutterstock_213134521

Nepriestrelná vesta

Chcete si ísť zastrieľať len sa obávate toho, že vás guličky, ktoré máte v pištoliach budú bolieť na hrudi? Je to predsa len nepríjemné, keď sa vám všetci triafajú na hruď a vy potom chodíte ešte týždeň s modrinami po tele. Nejeden známy sa vás určite pýtal či vás náhodou vaša manželka alebo priateľka netýra! Vy ste sa len dobre zasmiali. Vy máte rád adrenalín a radi si necháte po sebe strieľať. Ak však už nechcete mať modriny, prezrite si ponuku nepriestrelných viest na stránke armory.sk. Nepriestrelné vesty prešli testami. Viete o tom, že sú tvorené až 39 vrstvami? Nemusíte sa obávať toho, ak by na vás vybehol nejaký mafián a chcel by vám ublížiť! Vesta od armory.sk vám zachráni život. Nechoďme však do extrémov!

Pre vybláznenie za splnu Mesiaca potrebujete aj dobre vidieť. Čo vám nesmie chýbať?

Termovízia

Termovízia vám dopomôže k rozoznaniu tepelných objektov. Reaguje na telesné teplo, takže budete vedieť či sa pred vami nachádza nejaký váš kamarát, ktorý bude chcieť na vás spustiť paľbu guličiek! Prekabáťte ho a schovajte sa mu vďaka termovízii vykresľujúcej okolitý svet.

Vidieť ho už vidíte, ale čo keď ho chcete zasiahnuť? Skúste laser!

Laser

Vy ešte nemáte zbraňové lasery? Ako to je možné? Ak chcete dokonale zamerať svojho súpera, zaobstarajte si laser od armory.sk. Od roku 2010 sú povoleným doplnkom pre zbrane. Takže sa nemusíte obávať toho, že ich budete mať v nelegálnom vlastníctve.

Vezmite svojich parťákov a choďte si zastrieľať. Vyzbrojte sa termovíziou, laserom a nepriestrelnou vestou od armory.sk!

Idete si zastrieľať?

Môžete si tiež prečítať!

Hrad Ľupča

Nízke Tatry si užijete, aj keď nie ste turista

Hoci Nízke Tatry lákajú návštevníkov predovšetkým na skvelú turistiku, môžete sa tam vybrať aj z iných dôvodov. Ponúkajú totiž

Read More...
Alu disky

Ako opraviť alu disky?

Alu disky dokážu byť skvelou ozdobou každého automobilu. Často sa však stáva, že sa, najmä pri parkovaní či prejdení

Read More...
Pánska vesta

Pánske vesty nie sú prežitok: Oživte nimi svoj šatník!

Kedysi boli pánske vesty výhradne súčasťou elegantných oblekov. Móda sa však veľmi rýchlo vyvíja a mení, takže dnes sú

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu