Final-CD: Predajca automobilov, ktorý myslí v prvom rade na zákazníka

V Komerčné články

Keď sa môže zákazník pri kúpe vozidla spoľahnúť na predajcu, je to obrovské plus. Hoci je už rok 2017, takéto služby v našej krajine stále nie sú samozrejmosťou. To však nie je prípad slovenského predajcu automobilov Final-CD, pre ktorého je spokojnosť zákazníkov vždy na prvom mieste. Ako to spoločnosť dokazuje?

Predajca automobilov
Predajca automobilov

Nové vozidlá za skvelé ceny

Final-CD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Je autorizovaným predajcom automobilov značiek Opel a Peugeot. Aj preto nájdete v jeho ponuke najnovšie vozidlá pochádzajúce z týchto automobiliek. Veľkou výhodou však je, že tieto modely môžete získať za ešte výhodnejšiu cenu ako v katalógu. Ako na to? Predajca od vás kúpi váš starší automobil a cenu nového vozidla zníži o túto sumu. Prevádzky nájdete v Žiline, Partizánskom, Banskej Bystrici, Prievidzi a tri v Bratislave. Aj preto sú služby spoločnosti dostupné pre ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Jazdené autá špičkovej kvality

Pri kúpe jazdeného auta je mnoho záujemcov nedôverčivých a na vozidlá zo zahraničia sa pozerá cez prsty. Final-CD tento problém rieši tak, že sa vo svojej ponuke snaží ponúkať iba automobily zakúpené ako nové na Slovensku. Vďaka tomu pozná ich kompletnú servisnú históriu a dokáže zaručiť, že počet najazdených kilometrov je skutočný. Okrem toho jazdené vozidlá podrobí dôkladnej kontrole a za ich stav ručí aj certifikátom DEKRA. Skvelým dôkazom, že predajcovi ide skutočne o spokojnosť zákazníkov, je možnosť priviesť si na obhliadku aj vlastného automechanika.

Služby zákazníkom

Predajca automobilov Final-CD sa snaží robiť maximum pre to, aby ľudia našli všetky dôležité služby súvisiace s vozidlami pod jednou strechou a boli spokojní. Aj preto v ponuke nájdete také, ktoré sú poskytované zákazníkom zadarmo: napríklad služba pick-up – spoločnosť zabezpečí odvoz pre majiteľa, ktorý nechal svoj automobil v servise. Okrem toho sú tu možnosti ako uskladnenie pneumatík, predaj náhradných dielov či samoobhliadka. Samozrejmosťou je servis, v ktorom vám po zákroku umyjú a vyčistia vozidlo zadarmo.

Chcete sa presvedčiť o výnimočných službách predajcu automobilov naživo? Navštívte ktorúkoľvek z prevádzok Final-CD.

Final-CD: Predajca automobilov, ktorý myslí v prvom rade na zákazníka

Môžete si tiež prečítať!

Erotické služby – mali by ste ich vyskúšať?

Otázka, ktorú si v živote kladie mnoho mužov. Lákavá predstava užiť si s inou ženou, prípadne užiť si vôbec

Read More...

Čím vyššia cena, tým lepšia kvalita?

Riadiac sa zdravým sedliackym rozumom vychádza nám, že čím drahšie produkty alebo služby sú, tým bude ich kvalita vyššia.

Read More...

Nechty, ktoré vám bude každý závidieť!

Dámy, aj vy máte problém s lakovaním nechtov? Nikdy sa vám nepodarí dosiahnuť požadovaný výsledok a profesionálna manikúra je

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu