Ekonomický systém za výhodnú cenu

V Komerčné články

A k hľadáte spoľahlivý ekonomický systém pre Vaše podnikanie tu ste na správnom mieste. Jednoduchá online aplikácia je určená pre malé firmy a živnostníkov, pričom v sebe spája biznis služby do jedinej aplikácie. Aplikácia je určená pre tých, ktorí nepotrebujú zložitý účtovný program, s využitím potrebných nástrojov a služieb na jednom mieste, nemajú čas chodiť na ekonomické školenia, chcú komunikovať elektronicky a šetriť životná prostredie.

Prostredníctvom jednoduchej aplikácie môžete vytvárať zálohové faktúry, ostré faktúry online, objednávky, dobropisy, dodacie listy. Faktúrovať môžete nielen v eurách, ale aj v českých korunách či iných menách. Vystavené faktúry môžete svojim klientom odosielať elektronicky emailom, alebo zvoliť hybridnú poštu v papierovej forme.

Ekonomický systém Superfaktúra
Ekonomický systém Superfaktúra

Je pre Vás hybridná pošta neznámym pojmom? Je to nová forma odosielania faktúr bez toho, aby ste museli chodiť na Poštu. Vy v programe vystavíte faktúru, jednoduchým kliknutím ju odošlete do centrály na odoslanie a pracovníci zo SuperFaktúry ju následne vytlačia, zabalia a odošlú Vášmu klientovi. Cena za odoslanie jednej faktúry je od 0,55€, pričom v cene je zahrnutá nielen cena poštovej známky, ale aj náklady spojené s tlačou, obálkou a odoslaním adresátovi.

SuperFaktúra svojim klientom ponúka aj službu API prepojenie, vďaka ktorému ju môžete prepojiť s ďalšími systémami (skladový systém, eshop, firemný informačný systém a mnohé ďalšie).

[notification type=“notification_mark“ ]

Férové ceny bez prekvapení sú hlavným mottom SuperFaktúry. Ak si chcete systém odskúšať môžete ho využívať 30 dní bez akýchkoľvek záväzkov. Cenník je rozdelený do troch skupín podľa toho o aké produkty má klient záujem. Za základný balík zaplatíte 4,10 € mesačne, štandardný balík 8,30 € mesačne a za prémiový balík 12,40 € mesačne.

[/notification]

Ekonomický systém za výhodnú cenu
5 (100%) 2 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu