Doplnky, ktoré by ste rozhodne mali mať v domácnosti

V Interiér, Komerčné články

Každá správna gazdinka sa stará nielen o svoju rodinu, ale aj o správny chod domácnosti. Neraz sa však stáva, že kúpi nové doplnky, ktoré sa ale vôbec nehodia do daného priestoru. Aké doplnky by ste ale rozhodne mali mať v domácnosti? Určite medzi ne budú patriť kedysi slávne, ale aj dnes veľmi preferované krištáľové vázy.

Spálňový program

Kvetinové záclony, prikrývky a deky

Kvetinové vzory sú momentálne IN a práve preto by ste sa mali po nejakých poobhliadnuť. Či už sú na vankúšových obliečkach, na deke, alebo na záclone, určite si zaobstarajte aspoň jeden doplnok do domácnosti v kvetinovom vzore. Pokojne si môžete vybrať aj nové krištáľové karafy s prírodnými motívmi. Mimochodom krištáľové karafy taktiež musia byť v každej domácnosti. Nikdy si lepšie nevychutnáte vínko, ako keď si ho nalejete práve z krištáľovej karafy.

Húpacie kreslo

Po náročnom pracovnom dni určite oceníte oddych v húpacom kresle. Buď si ho dáte do spálne kúsok od toaletného stolíka, alebo priamo do obývacej izby. Pozor, na húpacie kreslo vám odporúčame dávať si deku. Ochránite si tak poťah a zabránite tak jeho pravidelnému praniu. Najmä ak máte malé deti, deku na húpacom kresle rozhodne oceníte. V prípade, že vám bude chladno pri čítaní knihy alebo popíjaní ľadovej kávy, pokojne sa ňou môžete zakryť a vychutnávať si pohodu.

Tieniace prvky

Najmä teraz – cez letné mesiace oceníte prítomnosť markízy, roliet a kvalitného žalúzia. Cez rolety neprenikne žiadne slnečné žiarenie. Markíza ochráni vaše otvorené terasovité priestory pred priamym slnkom a kvalitné žalúzie budete potrebovať nezávisle od toho, či je leto, alebo zima.

Ešte sa vrátime ku krištáľovým vázam. Ak nemáte ani len tušenia, kde by ste ich zohnali a ešte k tomu za primeranú cenu, odporúčame vám pozrieť si Bohemia Crystal eshop.

Doplnky, ktoré by ste rozhodne mali mať v domácnosti
5 (100%) 2 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu