Detoxikujte pleť kvalitným peelingom

V Komerčné články

Ľudská koža sa skladá z niekoľkých vrstiev, vieme, že často sa označuje za najväčší orgán ľudského tela, pretože pokrýva jeho povrch na každom jednom mieste. Bez nej by sme sa cítili naozaj dosť nepríjemne a v niektorých situáciách by to dokonca mohlo byť aj bolestivé.


Už len z tohto dôvodu by sme sa o ňu mali dôkladne starať a pravidelne ju hydratovať kozmetikou Saloos. Voda je základom všetkých organických zložiek na našej planéte, koža ich obsahuje niekoľko tisíc, takže pitný režim si zaslúž tiež.

Ochranná funkcia kože

Koža je ako ochranný kryt na mobil. Samozrejme, že v tomto prípade je oveľa dokonalejšia a sofistikovaná. Chráni nás nie len pred mechanickým poškodením, ale aj pred žiarením, škodlivou látkou, extrémnym výkyvom teplôt a baktériami. Jej zloženiu sa dokonale a odborne venujú špecifické literatúry a zdravoveda. My by sme si mohli pre zaujímavosť spomenúť, že ľudská koža je v celku najťažším orgánom, v priemere je to 4 až 5 kg celkovej váhy tela.

Dbajte na zloženie

Možno si uvedomujete jej dôležitosť, no stále ste nenašli vhodné riešenie. Jarný detox je v plnom prúde. Aj pleti môžete dopriať takýto wellness. Klasický peeling na tvár je presne tou istou možnosťou. Koža sa po čase zanáša nečistotami, pretože si plní spomínanú ochrannú funkciu. Pokiaľ ju však dlhodobo necháme bez dôkladnej očisty, môže nám to v priebehu času vrátiť. Nezdravo vyzerajúca pleť je tým najhorším prípadom, ktorý o vás v konečnom dôsledku prezradí veľmi veľa. Pri výbere vhodného prípravku dbajte na jeho zloženie. Prírodná kozmetika by mala obsahovať čo najmenej chemických látok a zlúčenín.

Peeling sa postará o jej hĺbkové vyčistenie, pretože obsahuje čiastočky, ktoré dokážu mechanicky a jemne odstrániť odumretú kožu a nečistoty. Takýto proces môžete aplikovať kozmetikou Siberica. Ak si chcete vyrobiť domáci recept na podobnú očistu hľadajte len jednoduché spôsoby, bez použitia chémie. Horná vrstva pokožky sa omladí a bude zdravo a sviežo vyzerajúca.

Detoxikujte pleť kvalitným peelingom
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu